Bayern – Norimberk 2:0 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 4:2 (kon.) | Hannover – Schalke 2:1 (kon.)
Hoffenheim – Freiburg 3:3 (kon.) | Mohuč – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Hertha – Hamburg 1:0 (kon.)
Hannover 96
2:1 (2:0)
FC Schalke 04
Sobota 24.08.2013, 15:30 • AWD-Arena, Hannover • Německá Bundesliga

Hodně divoké utkání mezi Hannoverem 96 a Schalke 04 je už minulostí. Domácí dali základ svému vítěství už v prvním poločase, hosté ale ani v deseti zbraně nesložili a bojovali až dokonce.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek dne a zase někdy u on-line přenosů brzy na počtenou. (17:26:18)

90+4
    Už se hraje nad rámec nastavených minut. Balon ale putuje kolem půlící čáry.

90+3
    Taktické střídání v podání domácích. Ze hry odchází Diouf, kterého nahradil Haggui.

90+2
    Hannover se v závěru utkání dobře brání a svého soupeře před branku nepouští.

90+1
    Schalke zahrávalo standardní situaci takřka od rohového praporku. Do pokutového území se vydal i gólman Hildebrand.

Dnešní utkání sleduje 49 000 diváků.

90
    Hlavní rozhodčí Dankert nastaví tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Hráči v červených dresech se nastěhovali na polovinu soupeře, kde budou také vhazovat.

88
    Rychlý kontr hostů zakončil nepřesnou ranou Jones, který poslal balon těsně vedle pravé tyče.

87
    Domácí tak odehrají závěr utkání v početní výhodě, která by jim měla minimálně pomoct nadějný výsledek udržet.

86
    Obránce Fuchs dostává po sedmi minutách druhou žlutou a musí předčasně do sprch.

85
    Fotbalisté v bílém zahrávali přímý kop z hodně slibné pozice. Gólman Zieler si ale na přímou střelu počkal.

84
    Hannover se snaží kontrolovat závěr utkání a zatím se mu to docela daří.

83
    Hosté střídají naposledy. Poslední minuty si zahraje Barnetta, který nahradil Clemense.

82
    Hoogland si nepohlídal obrannou linii soupeře a byl mu odmáván a posléze i odpískán ofsajd.