Chrudim – Roudnice 2:2 (kon.) | Strakonice – Štěchovice 0:1 (kon.) | Domažlice – Admira Praha 0:2 (kon.)
Kolín – Chomutov 2:0 (kon.) | Králův Dvůr – Karlovy Vary 2:1 (kon.)
MFK Chrudim
2:2 (1:1)
SK Roudnice nad Labem
Sobota 24.08.2013, 10:15Česká fotbalová liga

88
    Hosté střídají, Radek Tichý nahrazuje Víta Pavlíčka.

88
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Domácí si sice žádný velký tlak nevytvořili, ale přesto se jim daří vyrovnat! RADIM HOLUB se s míčem zastavil před pokutovým územím, udělal kličku a přesnou trefou po zemi k tyči překonal Bojčuka – 2:2!

87
    V posledním chrudimském střídání nahradí Ondřeje Kesnera Petr Drahoš.

79
    Ve druhé výměně Roudnice odešel David Brandejs, šanci dostane Jan Svátek.

78
    Poslední výměna Chrudimi, Sebastiena Langra nahradí Jiří Nadrchal.

66
    Adámek udělal kličku soupeři, poté si ale sáhl na míč a za to vidí žlutou kartu.

64
    Na hřiště přichází druhý útočník Chrudimi, Tomáš Vácha vystřídá Lukáše Mastíka.

60
    Chrudimský trenér posílá do hřiště dva nové hráče. Za Jana Luptovského přijde Filip Jarosze, utopeného Jakuba Vágnera vymění Radim Holub.

55
    Roudnice právě vstřelila branku!
    Hosté se podruhé v zápase dostávají do vedení! Zmatků v chrudimské obraně využil JAROSLAV CHALUPA, který tvrdou ranou nedal brankářovi Mrázkovi žádnou šanci – 1:2!

49
    A další stoprocentní šanci Jana Luptovského! Z pravé strany se hnal sám na brankáře, zkusil ho přelobovat. Jeho příležitost vypadala velmi nadějně, míč ale nakonec skončil mimo!

47
    A krátce po přestávce jsme mohli být svědky vedoucí branky! Vágner chytře posunul míč do šance na Jana Luptovského, který však minul branku Bojčuka!

46
    Do druhého poločasu pro zranění nemže nastoupit Lukáš Holas, místo něj se na hřišti objevil Vítězslav Brožík.

45+1
    Domácí se v nastavení první půle dočkali srovnání! Zkušenost sama PETR VLADYKA přesnou a lehkou střelou pod břevno překonal Bojčuka a po minutě srovnává stav zápasu – 1:1!

45
    Poločas ještě nekončí! Luptovský byl faulován ve vápně Lukášem Holasem, bude se kopat penalta!

44
    A první rohový kop přináší také úvodní branku zápasu! Centr od rohového praporku našel ve výskoku TOMÁŠE PETRÁŠKA, který přesnou hlavičkou umístil míč za brankáře Mrázka – 0:1!

29
    Nyní již to bylo mnohem zajímavější! Vladyka rozehrál nakrátko s Luptovským, následoval centr, který jen tak tak vytáhl mimo tři tyče brankář Bojčuk!

26
    A znovu se žlutí na straně hostí. Oceněn byl za faul na půlící čáře Tomáš Petrášek.

19
    Tomáš Hrdlička velmi chytře obstřelil zeď a trefil tyč Mrázkovy svatyně!

15
    Za nějaké ty protesty proti výrokům rozhodčího vidí Ondřej Bíro žlutou kartu.

4
    Z následné akce fauloval Martin Kučera kousek za šestnáctkou Kesnera a obdržel žlutou kartu. Chrudim navíc bude zahrávat standardní situaci z velmi dobré pozice.

3
    Domácí jsou velmi aktivní a měli další příležitost! Za obranou se objevil Vágner, z ostrého úhlu ale brankáře Bojčuka nepřekonal!

2
    Jenže nyní předvedli hosté chybku a byl z toho velmi nadějný protiútok! Kesner posunul balon na levou stranu na Mastíka, který místo centru chtěl zaskočit Bojčuka přímou střelou! Míč se otřel pouze o boční síť, pokud by však mířil mezi tři tyče, domácí by vedli!