Chrudim – Roudnice 2:2 (kon.) | Strakonice – Štěchovice 0:1 (kon.) | Domažlice – Admira Praha 0:2 (kon.)
Kolín – Chomutov 2:0 (kon.) | Králův Dvůr – Karlovy Vary 2:1 (kon.)
MFK Chrudim
2:2 (1:1)
SK Roudnice nad Labem
Sobota 24.08.2013, 10:15Česká fotbalová liga

88
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Domácí si sice žádný velký tlak nevytvořili, ale přesto se jim daří vyrovnat! RADIM HOLUB se s míčem zastavil před pokutovým územím, udělal kličku a přesnou trefou po zemi k tyči překonal Bojčuka – 2:2!

55
    Roudnice právě vstřelila branku!
    Hosté se podruhé v zápase dostávají do vedení! Zmatků v chrudimské obraně využil JAROSLAV CHALUPA, který tvrdou ranou nedal brankářovi Mrázkovi žádnou šanci – 1:2!

45+1
    Domácí se v nastavení první půle dočkali srovnání! Zkušenost sama PETR VLADYKA přesnou a lehkou střelou pod břevno překonal Bojčuka a po minutě srovnává stav zápasu – 1:1!

44
    A první rohový kop přináší také úvodní branku zápasu! Centr od rohového praporku našel ve výskoku TOMÁŠE PETRÁŠKA, který přesnou hlavičkou umístil míč za brankáře Mrázka – 0:1!