Morecambe – Newcastle 0:2 (kon.) | Aston Villa – Rotherham 3:0 (kon.) | Everton – Stevenage 2:1 (po pr.)
Morecambe
0:2 (0:0)
Newcastle United
Středa 28.08.2013, 20:45 • Globe Arena, Morecambe, Lancashire • Anglický Ligový pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:38:34)

V dnešním zápase se po celou dobu domácí mohli rovnat svému soupeři, prvoligovému Newcastlu, který si nakonec odváží z hřiště Morecambe vítězství 2:0, které United zajistili Shola Ameobi, jenž se trefil v 84. minutě a v posledních vteřinách druhým gólem Sammy Ameobi. Výsledek je pro Morecambe krutý, domácí podali fantastický výkon a byli jednoznačně vyrovnaným soupeřem.

90+3
    Newcastle právě vstřelil branku!
    V posledních vteřinách zvyšuje vedení Newcastlu SAMMY AMEOBI, který přešel přes obránce Morecambe, dostal do pokutového území, odkud přesně zakončil a je rozhodnuto.

90+3
    Obrana Newcastlu odvrací, domácí se přesto snaží o vyrovnání.

90+3
    Tři minuty nastaví sudí Haywood, domácí Williams rozehrává rohový kop z pravé strany.

90
    Je tu devadesátá minuta zápasu, domácí se ještě z posledních sil snaží o vyrovnání.

88
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Marveaux, přichází Sissoko.

87
    Střídání v týmu Morecambe: ze hřiště odchází Drummond, přichází MWasile.

87
    Sudí Haywood si nyní ještě zjednává pořádek s oběma aktéry.

86
    Hostům vstřelený gól velmi pomohl, ale pozor, na polovině Morecambe se shlukli hráči obou týmů. Nakonec z toho žádná potyčka není.

84
    SHOLA AMEOBI, který do utkání nastoupil až od druhého poločasu, konečně protrhl střeleckou smůlu hostů a přesnou křižnou střelou z hranice pokutového území překonává Rocheho.

82
    Nakonec je z toho další centr z levé strany, ale Sammy Ameobi nakonec střílí z hranice pokutového území, ale netrefuje branku.

81
    Hosté rozehrávají volný kop z levé strany.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního zápasu, hosté stále nemohou překonat dobře hrající a bojující Morecambe.

78
    Andrew Wright vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře. Míč však získávají hosté.

77
    Střídání v týmu Morecambe: ze hřiště odchází Flemming, přichází Kenyon.

76
    Odkop od branky Newcastlu.

75
    Jack Sampson dostává žlutou kartu za tvrdý faul loktem.

75
    Obrana United odvrací, hosté mohou zaútočit.

74
    Mark Hughes si staví míč na polovině soupeře, domácí rozehrávají volný kop.

73
    Williamsovo střela končí těsně vedle branky United.

71
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Gouffran, přichází Ben Arfa.

70
    Je před námi závěrečná dvacetiminutovka dnešního utkání, stále na první gól čekáme.

69
    Opět Shola Ameobi, tentokrát hlavičkuje mimo.

68
    Shola Ameobi měl nyní o trochu dál k míči, který nakonec Roche vyráží!

66
    Přetažený centr z levé strany odhlavičkovává jeden z hráčů Newcastle a hosté mohou zaútočit.

65
    Diagne vhazuje z levé strany, v blízkosti pokutového území hostů.

63
    Rohový kop hostů z levé strany rozehrává Marveaux. Sammy Ameobi pálí z levé strany, ale střelci Newcastle se dnes pouze "zastřelují", míč letí mimo.

61
    Newcastle rozehrává volný kop z levé strany, nakonec je z toho střela Marveauxe, míč letí mimo.

60
    Je za námi hodina hry, domácí Morecambe stále drží bezbrankovou remízu s účastníkem Premier League.

57
    Střídání v týmu Morecambe: ze hřiště odchází Amond, přichází Marshall.

56
    Vypadá to, že hra se vyrovnala, hraje se převážně ve středu hřiště.

55
    Robert Elliot musí rychle rozehrát, zvládl to.

54
    Jack Sampson střílí vnějším nártem z levé strany, dobrá střela!

53
    Tony Diagne zastavuje průnik Dummetta po levém křídle.

52
    Barry Roche rozehrává od vlastní brány, úvod druhého poločasu vyšel lépe hostům.

51
    Hosté vhazují u levého rohového praporku na polovině Morecambe.

50
    Shola Ameobi se dostal do dobré šance, ale přestřeluje branku.

49
    Faul domácích na půli hřiště, rozehrávat budou hosté.

48
    Míč v zámezí, domácí vhazují na polovině soupeře.

46
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Vučkić, přichází Shola Ameobi.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:49 hodin.

Po prvním poločase svítí na ukazateli stejný stav, jako v úvodu zápasu, tedy 0:0. Co je ale překvapivé, prvoligový Newcastle si nevypracoval téměř žádnou gólovou šanci, zato domácí čtvrtiligové Morecambe několikrát zahrozilo a hosty od inkasování mnohokrát uchránila pouze velká dávka štěstí! Vydrží domácí nastolené tempo i ve druhém poločase?

45+2
    Rozhodčí nastavil dvě minuty, do konce poločasu tak zbývají poslední vteřiny.

45
    Probíhá pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, hosté kombinují na polovině Morecambe.

43
    První poločas se blíží ke svému konci a zatím stále na první gól čekáme, mnohem blíže k němu měli, překvapivě, domácí fotbalisté.

42
    Domácí rozehrávají volný kop z levé strany, ale míč končí vedle branky.

41
    Ellison se těžce zvedá po zákroku hostujícího Marveauxe, který dostává žlutou kartu za tento zákrok.

40
    Ani z tohoto rohu se hosté neprosadili.

39
    Ameobi znovu zakončuje, tentokrát střílí z hranice pokutového území, ale obránce Morecambe tečuje na další roh.

38
    Další rohový kop pro hosty, rozehrává z levé strany Sylvain Marveaux.

37
    Ameobi střílí z levé strany, ale netrefuje bránu.

36
    Gael Bigirimana střílí, Roche musí zasahovat a vyráží na roh.

35
    Šance pro Newcastle, je to volný kop ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů.

34
    Odkop od branky Newcastle, ale Elliot musel předvést další skvělý zákrok!

33
    Wright vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře.

32
    Střela Fleminga zpoza šestnáctky končí mimo branku.

31
    Rohový kop Morecambe z pravé strany.

30
    Je za námi půl hodina hry a zatím je stav stále nerozhodný 0:0, šance na vstřelení gólů registrujeme ale pouze u domácího týmu.

29
    Ve hře účastníka Premier League je zatím spousta nepřesností.

27
    Nepřesný centr hostů z pravé strany, hrají domácí.

24
    Dobrá hra ve středu hřiště domácího týmu.

23
    Tony Diagne vhazuje z levé strany na polovině Newcastle.

22
    Ano, Dan Gosling tam neuvěřitelně prsama vytěsnil míč u bližší tyče, to byl zákrok hodně "na hraně" a "zaváněl" rukou, nic z toho ale nebylo pískáno, hraje se dál.

21
    Rozehrál Ryan Williams a tam se míč podivně odrazil před branku a domácí dokonce zvedli ruce na oslavu gólu, hraje se ale dál!

21
    Po zákroku Dummetta mají domácí k dispozici rohový kop z pravé strany.

20
    Gouffran hlavičkuje po centru z pravé strany, ale také nepřesně.

18
    Sami Ameobi nepřesně centruje, obrana hlavičkuje míč k Rochemu, který bude moci vykopávat.

17
    Debuchy opět faulován, tentokrát v hlavičkovém souboji.

16
    Zablokovaná střela domácího Amonda z hranice pokutového území.

14
    Hosté se snaží hru trochu zklidnit krátkými přihrávkami na vlastní polovině.

13
    Nakonec Flemming dostává za faul na Debuchyho žlutou kartu.

12
    Fleming ostře fauluje jednoho z hráčů Newcastle a je z toho menší rozruch v blízkosti půlící čáry.

11
    A to byla další dobrá šance domácích, z brankové čáry tam vykopával Gosling hlavičku Hughese!

10
    Yanga-Mbiwa odhlavičkovává na roh, domácí rozehrávají z levé strany.

9
    Odkop od branky Morecambe, domácí zatím hrají velmi dobrý zápas!

8
    Fleming přebírá míč a střílí z levé strany, hodně dobrá přízemní střela! Elliot bravurně chytá.

7
    Francouz Diagne vhazuje z levé strany, na polovině hostů.

6
    Sampson střílí vnějším nártem z levé strany, snadný míč pro Elliota.

5
    Gosling hlavičkuje v šestnáctce Morecambe pouze nad bránu.

4
    Vučkić nezpracoval míč po výkopu Elliota, hrají domácí.

2
    Elliot rozehrává od branky Newcastle.

1

Morecambe: Roche – Wright, Parrish, Hughes (C), Diagne – Williams, Drummond, Fleming – Amond, Sampson, Ellison

Newcastle United: Elliot – Debuchy, Yanga-Mbiwa (C), Good, Dummett – Bigirimana, Gosling – Ameobi, Vuckić, Marveaux – Gouffran

Rozhodčí: Haywood – Jones, Wilson.

Vítejte u onlajn přenosu druhého kola League Cupu, v němž tým Morecambe FC přivítá prvoligový Newcastle United. Utkání se odehraje v Globe Areně v Morecambe, Lancashire s kapacitou 6 476 diváků.

Čtvrtiligové Morecambe má za sebou již utkání prvního kola League Cupu, kde se střetl s třetiligovým Wolvarhamptonem a po výhře 1:0 slavil postup do dalšího kola, kde vyzve účastníka Premier League!

MORECAMBE FC
    Morecambe je klub ze čtvrté anglické soutěže, kde je aktuálně, po odehraných čtyřech kolech, až na devatenáctém místě ze čtyřiadvaceti týmů. Do nižší soutěže sestupuje třiadvacátý a čtyřiadvacátý tým. Náskok před sestupovou pozicí má Morecambe pouze tři body, takže v novém ročníku má již od jeho úvodu starosti se záchranou.

NEWCASTLE UNITED
    Tým United z Newcastlu, aktuálně tým z nejvyšší anglické soutěže, má za sebou zatím dva soutěžní zápasy, v nichž získal pouze bod za remízu 0:0 s West Hamem. V ligové premiéře prohrál Newcastle na hřišti Manchesteru City 0:4. Aktuálně jsou United na osmnáctém místě ligové tabulky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.