Anderlecht – Mechelen 5:0 (kon.) | Club Brugge – Lierse 4:1 (kon.) | Leuven – Charleroi 0:0 (kon.)
Lokeren – Cercle Brugge 3:0 (kon.) | Kortrijk – Gent 3:0 (kon.) | Mons – Waasland-Beveren 1:1 (kon.)
Sporting Lokeren
3:0 (2:0)
Cercle Brugge KSV
Sobota 14.09.2013, 20:00 • Daknamstadion (Lokeren) • Belgická Jupiler Pro League

Je tu konec, KSC Lokeren doma poráží Cercle Brugge KSV 3:0. Základ výhry padl již v první půli, kdy se trefili Remacle a Harbaoui. Domácí tým bal po celou dobu utkání lepším celkem a zaslouženě bere výhru. Ve druhé půli dal definitivní tečku výsledku opět Harbaoui.

Pro dnešek je to vše, příště se těším opět na shledanou. (21:49:31)

90
    Sudí Vanbeceleare nastavuje 2 minuty.

87
    Domácí využívají i poslední možnost střídat. Ze hřiště odchází Overmeire, nahrazen je Lekem.

85
    Nepřesná přihrávka Remacla zastavuje nadějně vyhlížející akci KSC.

82
    Roh hostů končí nepřesnou střelou Etocka.

79
    Domácí směřují k výhře, je tu první střídání KSC. Ze hřiště odchází Vanaken, nahrazuje ho Dutra.

77
    Na malý moment se usadili hráči KSV na útočné půli, mnoho toho ale nevymysleli a ztrácí balon. Domácí jdou do brejku.

75
    Roh domácích končí nepřesnou hlavičkou.

72
    Po třetí brance se už hosté jeví jako zlomení, případné srovnání by se rovnalo zázraku. Především vzhledem k výkonu Brugg v utkání.

70
    Patosi nahrazuje De Pauwa.

69
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Zřejmě je rozhodnuto. Hosté musí ve druhé půli riskovat, z toho těží domácí, kteří zvyšují na 3:0. Šťastným střelcem je dnes již dvougólový HAMDI HARBAOUI, jenž s klidem překonává Della.

66
    Nepřesná rozehra hostů kazí šanci na rychlý brejk.

63
    Úroveň hry i tempo šly ve druhé půli značně dolu. Domácí mají pohodlný náskok, nikam se zvlášť hnát nemusí. Entuziasmus a aktivní snaha o snížení KSV z úvodu druhé půle jsou také ty tam...

61
    Odchází i Uchebo, nahrazuje ho Monachello. Hosté už nemohou střídat.

60
    Série domácích standardních situací větší příležitost nepřinesla, hosté se tak stále mohou pokoušet o snížení.

57
    Lokeren trochu ubral ze svého úsilí a napadání, domácí si ale stále drží soupeře "od těla" a mají vývoj pod kontrolou.