Granada – Getafe 0:2 (kon.) | Almería – Rayo Vallecano 0:1 (kon.) | Real Betis – Elche 1:2 (kon.)
Valladolid – Sevilla 2:2 (kon.)
Real Valladolid
2:2 (0:2)
Sevilla FC
Neděle 20.10.2013, 21:00 • José Zorrilla • Španělská LaLiga

Také z tohoto zápasu se budete moci těšit na onlajn přenos. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a mějte se fajn. (22:54:43)

Valladolid okupuje po devátém kole Primera División sedmnáctou pozici, Sevilla je zatím desátá a má na kontě deset bodů. Už ve čtvrtek ji čeká zápas Evropské ligy na hřišti Slovanu Liberec.

Zápas končí. Valladolid ve druhém poločase zlepšil svůj herní projev, výrazně zabojoval a nakonec se v posledních deseti minutách dočkal zaslouženého vyrovnání na 2:2. O to se postaral nejprve střídající hlavičkář Manucho, remízu pak vybojoval krásně zahraným přímým kopem Ebert. Sevilla tak prohospodařila nadějný náskok, který ztratit určitě neměla.

90+4
    Iborra na zemi, Sevilla má k dispozici poslední standardní situaci zápasu.

90+3
    Ebertův centr do pokutového území hledal Guerru i Manucha, ale nenašel ani jednoho z nich.

90+3
    Hrozící brejk Valladolidu zažehnával před nastartovaným Ramou pozorný Figueiras.

90+2
    Autor vyrovnávací branky Ebert ještě dostává žlutou kartu za nevybíravý skluz na Navarra.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90+1
    Klid před bouří se pokoušel rozčísnout Manucho, ale jeho pád v pokutovém území byl spíše teatrální.

90
    Běží poslední minuta regulemi stanovené hrací doby. Oba týmy se už viditelně spokojily s remízou.

89
    Na druhé straně měl mnohem více práce Beto, který konečky prstů vyrazil centr Ramy na Manucha.

89
    Iborra chtěl přenést hru na levou stranu, kde číhal Perotti, ale poslal mu prachbídný pas.

88
    Také držení míče je ve druhém poločase jasně lepší pro Valladolid. Jeho fotbalisté mají balon ve své moci v 55% zápasu.

87
    Do konce zápasu už zbývají pouze minutky a vypadá to, že je to spíše Valladolid touží po třech bodech. Času ale mnoho nezbývá.

86
    Rozhodčí teď navíc možná trochu uškodil domácím. Oboustranný souboj mezi Calou a Guerrou posoudil jako faul druhého jmenovaného.

86
    Teď má na spěch samozřejmě Sevilla, která ztratila vyhraný zápas a rozhodně si tak zatím nezlepšuje náladu před čtvrteční pohárovou bitvou na hřišti Slovanu Liberec.

84
    Real Valladolid právě vstřelil branku!
    To byla fenomenální střela! PATRICK EBERT byl prakticky po celý zápas neviditelný, pak ale trefil přímý volný kop z nějakých dvaceti metrů naprosto parádně. Střela s pořádnou dávkou vnější rotace utekla od brankáře Beta a zapadla k pravé tyč hostující branky!