Boston – New Jersey 3:4 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Detroit – NY Rangers 2:3 (po pr.)
Tampa – Buffalo 3:2 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 2:5 (kon.) | Dallas – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.)
Montreal – San Jose 0:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 3:5 (kon.) | Nashville – St. Louis 1:6 (kon.)
Calgary – Washington 5:2 (kon.) | Ottawa – San Jose 2:5 (kon.) | Florida – Tampa 3:4 (1:2 po s.n.)
Columbus – Anaheim 3:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Buffalo Sabres
Neděle 27.10.2013, 01:00 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

Omlouváme se za špatné uspořádání komentářů, systém si neporadil správně s časovým posunem o hodinu zpět během utkání. (05:00:21)

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný den.

3. Ryan Miller (BUF) 39 zák., 3 gólů, 92,3%

Viděli jsme napínavý zápas, kde se skóre přelévalo ze strany na stranu. Nejprve vedli domácí, ve druhé třetině hosté vyrovnali, zásluhou Vaneka šli dokonce do vedení. V 55. minutě vyrovnal Martin St.Loius a o minutu později dal vítěznou branku Ondřej Palát.

60:00

55:55
    Domácí si vrací vedení! Dobrou práci odvedl ONDŘEJ PALÁT, ten získal v rohu kotouč předložil jej Johnosonovi, který vrátil českému hráči, jenž prostřelil přemisťujícího se Millera. Asistence: Tyler Johnson.

59:45
    Poslední pokus Sabres.

59:24
    Bishop rozehrává, domácí dostávají puk do střední třetiny.