Boston – New Jersey 3:4 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Detroit – NY Rangers 2:3 (po pr.)
Tampa – Buffalo 3:2 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 2:5 (kon.) | Dallas – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.)
Montreal – San Jose 0:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 3:5 (kon.) | Nashville – St. Louis 1:6 (kon.)
Calgary – Washington 5:2 (kon.) | Ottawa – San Jose 2:5 (kon.) | Florida – Tampa 3:4 (1:2 po s.n.)
Columbus – Anaheim 3:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Buffalo Sabres
Neděle 27.10.2013, 01:00 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

55:55
    Domácí si vrací vedení! Dobrou práci odvedl ONDŘEJ PALÁT, ten získal v rohu kotouč předložil jej Johnosonovi, který vrátil českému hráči, jenž prostřelil přemisťujícího se Millera. Asistence: Tyler Johnson.

58:40
    Hosté to zkusí v šesti hráčích.

54:09
    Gudas nahrál nalevo na kruh Stamkosovi, který na druhém kruhu našel MARTINA ST.LOUISE, který vyrovnává. Asistence: Steven Stamkos, Radko Gudas.

52:47
    Foglino dostal přihrávku do jízdy, na druhé tyči uviděl volného THOMASE VANEKA, který prostřelil Bishopa. Asistence: Marcus Foligno, Zemgus Girgensons.

39:00
    Pánik byl faulován při střele Henrikem Tallinderem, ten si tak odsedí 2 minuty na trestné lavici za podražení.

36:00
    Pysyk dojížděl k hrazení a podklouzl za ním jedoucí Nate Thompson mu však na to hrazení pomohl. Sudí mu uděluje 2 minuty za vražení na hrazení.

32:58
    Sabres právě vstřelili branku!
    Domácí ztratili puk před vlastní brankou, McCormick ještě proti Bishopovi neuspěl, ale vrátil puk před branku, kde puk usměrnil do sítě BRIAN FLYNN. Asistence: Cody McCormick, Ville Leino.

29:32
    Bude se hrát 4 na 4, za hrubost byl vyloučen domácí Ryan Malone.

29:20
    Stamkos dostal na modré nabito, z první vystřelil a Miller hřbetem rukavice vyrazil před sebe, kde domácí nestihli uklidit puk do volné části branky.

28:03
    Tyler Ennis dalším vyloučeným hráčem Sabres. Při útočném snažení zahákoval Matta Carleho.

22:41
    Vzápětí Cody McCormick vyloučen na 2 minuty za krosček.

20:47
    Na trestnou lavici odchází Steve Ott. Dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

17:38
    Vyloučení tentokrát na straně Tampy. 2 minuty za nedovolené bránění dostává Crombeen.

14:58
    Dalším vyloučeným hráčem Buffala se stává Christian Ehrhoff, když zahákoval Stamkose.

12:48
    Tampa právě vstřelila branku!
    Tampa využívá přesilovou hru, když Filppula našel nekrytého TYLERA JOHNSONA, který prostřelil Millera. Asistence Valtteri Filppula, Matthew Carle.

11:16
    Prvním vyloučeným hráčem utkání se stává hostující Larsson, který dostává 2 minuty za hákování.

11:16
    Miller teď měl štěstí, když vytáhl kličku Paláta.

David Sochor

Branky a nahrávky: 13. Johnson (Filppula, Carle), 55. St.Louis (Stamkos, Gudas), 56. Palát (Johnson) – 33. Flynn (McCormick, Leino), 53. Vanek (Foligno, Girgensons)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Gudas, Carle, Hedman, Salo, Brewer, Aulie – St. Louis, Stamkos, Malone – Pánik, Filppula, Killorn – Purcell, Johnson, Palát – Crombeen, Thompson, Barberio. Trenér: Cooper.
    Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Pysyk, Ehrhoff, Ristolainen, Talinder, Myers, Zadorov – Flynn, Hodgson, Vanek – Ott, Grigorenko, Foligno – Ennis, Larsson, Girgensons – Stafford, McCormick, Leino. Trenér: Rolston

Rozhodčí: McCauley, VanMassenhoven – Cormier, McElman

Diváci: 18088