Pittsburgh – Boston 3:2 (kon.) | Calgary – Toronto 2:4 (kon.) | Los Angeles – San Jose 4:3 (po pr.)
Vancouver – Detroit 1:2 (kon.)
Calgary Flames
2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
Toronto Maple Leafs
Čtvrtek 31.10.2013, 01:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Československá stopa v utkání:

Jiří Hudler (CAL): 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:12 (03:54:29)

Hvězdy utkání:

1. Jonathan Bernier (TOR): 41 zákroků, 2 obdržené branky
    2. Curtis Glencross (CAL): 0+1
    3. Matt Stajan (CAL): 1+0

Ve třetí třetině už se nic nestane a Toronto si tak dnes odváží plný počet bodů za vítězství 4:2.

60:00

59:25
    A Calgary to znovu zkouší bez brankáře.

59:23
    Domácí dohrávají třetinu v útočném pásmu.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

59:00

58:38
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Domácí to ve druhé polovině přesilové hry zkusili bez brankáře a tento risk se jim nevyplatil, protože PAUL RANGER potvrzuje gólem do prázdné branky vítězství Toronta. Bez asistence.

58:09
    A další vyhození hostů přes všechny čáry.

57:48
    Domácí si vytvářejí nápor a tlačí hosty v jejich třetině, teď ale hráči Maple Leafs vyhazují.

57:00
    Clarkson dostává 2 minuty za vražení na hrazení a velmi se za to zlobí. Přesilovka pro domácí.

56:20
    S touto střelou neměl brankář hostí problém, ale hráči Calgary alespoň vybojovali útočnou třetinu.

55:41
    Viděli jsme nebezpečné protiútoky na obou stranách a u Bernierovo svatyně teď pro změnu menší potyčku.

55:17
    Komerční přestávka.

54:39
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Střela švihem Krise Russela téměř od modré čáry nakonec skončila za Bernierovými zády po teči DAVIDA JONESE a domácí dnes podruhé snižují na rozdíl jediné branky. Asistence: Kris Russell, Denis Wideman.

54:28
    Po útočné akci domácích se bude vhazovat před Bernierem.

53:29
    Rämö nakonec zasahovat nemusel a dopředu již mohou jít domácí.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 38. Stajan (Glencross, Brodie), 55. Jones (Russell, Wideman) – 8. Lupul (Gardiner, Kadri), 20. Riemsdyk (McClement), 46. Raymond (Clarkson), 59. Ranger

Calgary Flames: Rämö (MacDonald) – Brodie, Butler, Wideman, Russell, Smith, O'Brien – Baertschi, Stajan, Glencross – Jones, Backlund, Galiardi – Hudler, Monahan, Cammalleri – McGrattan, Colborne, Bouma.
    Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Gunnarsson, Franson, Rielly, Gardiner, Ranger – Kessel, Kadri, Van Riemsdyk – Clarkson, Bolland, Raymond – Orr, McClement, Ashton – Bodie, Smith, McLaren.

Rozhodčí: Paul Devorski, Brad Meier – Steve Barton, Ryan Galloway

Diváci: 19289