Rennes – Marseille 1:1 (kon.) | Ajaccio – Valenciennes 1:3 (kon.) | Évian TG – Toulouse 2:1 (kon.)
Lyon – Guingamp 2:0 (kon.) | Remeš – Bastia 4:2 (kon.) | Sochaux – Saint-Étienne 0:0 (kon.)
Stade de Reims
4:2 (2:0)
SC Bastia
Sobota 02.11.2013, 20:00 • Stade Auguste-Delaune II, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z tohoto utkání vše, doufám, že jste si ho užili, já Vám přeji hezký večer a skvělou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:57:13)

Statistiky

Držení míče: 62 % : 38 %
    Střely celkem: 15:12
    Střely na branku: 9:8
    Rohy: 4:4
    Fauly: 15:11

To ale bylo to poslední, co hosté stihli, zápas skončil a z výhry 4:2 je raduje Remeš. Hostující tým hned ze startu druhé půle snížil Romaricem, jenže naděje na případný zvrat trvala pouhé tři minuty. Poté se skvěle zorientoval Oniangué a využil chybu hostující obrany. V 81. minutě dal na výhru Remeše razítko Atar. Snižující Khazriho trefa z nastaveného času měla pouze kosmetické účinky.

90+3
    Bastia právě vstřelila branku!
    K přímému kopu z levé strany se postavil WAHBI KHAZRI a i když to bylo z velkého úhlu, zatočil míč tak dokonale, že vymetl Agassovu vzdálenější šibenici!

90+2
    Po Krychowiakově faulu je tu ještě jedna standardka pro hosty.

90+1
    Domácí už dohrávají zápas za skandování nadšených fanoušků.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

89
    Rozhodčí musí uklidňovat planoucí vášně, bylo by zbytečné tímto zkazit zápas.

88
    Za vzájemné pošťuchování a oplácení dostali žluté karty domácí Gaëtan Courtet a hostující Wahbi Khazri.

87
    Romaricův průnik se nesetkal s pochopením domácích fotbalistů, ti mu vzali míč a okamžitě založili protiútok,

86
    Domácí už chtějí utkání v poklidu dohrát, drží míč na svých kopačkách, do zakončení se ale necpou.

85
    Hosté reklamovali rohový kop, bude se však rozehrávat od Agassovy branky.

84
    Vystřídali i hosté, Gilles Cioni přepustil místo Drissovi Diakitému.

84
    Poslední střídání domácího týmu. Za potlesku odchází Nicolas de Préville a těch několik minut bude patřit Gaetanu Courtetovi.

82
    Hosté vypadají hodně rezignovaně, hráči Remeše v poklidu kombinují na vlastní polovině.

81
    Reims právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Bastia ztratila v útoku míč, domácí se tak dostali do rozhozené obrany, po Albaekově centru z levé strany zakončoval z penalty ELIRAN ATAR a podstřelil hostujícího gólmana!

80
    Hosté se snaží proniknout k pokutovému území po pravém křídle, hráči Remeše neváhají odvracet i odkopy do zámezí.

Aleš Pur

Branky: 24. de Préville (Fortes), 44. Krychowiak (pen.), 50. Oniangué, 81. Atar (Albaek) – 47. Romaric (Khazri), 90+3. Khazri

Karty:   88. Courtet (REI) – 88. Khazri (BSA)

Stade de Reims: Agassa – Mandi, Tacalfred (C), Weber, Signorino – Fortes (68. Atar), Devaux (78. Albaek), Krychowiak, Oniangué, Ayité – de Préville (84. Courtet).
    Náhradníci: Placide – Fofana, Glombard, Albaek, Ca, Atar, Courtet.

SC Bastia: Landreau – Cioni (84. Diakité), Squillaci, Modesto (C), Palmieri – Boudebouz, Sablé (63. Krasić), Ilan, Romaric, Khazri – Keserü (66. Maoulida).
    Náhradníci: Leca – Diakité, Krasić, Ba, Maoulida, Genest, Raspentino.

Rozhodčí: Clément Turpin – Stephan Luzi, Nicolas Danos