Ajax – Arnhem 0:1 (kon.) | Alkmaar – Den Haag 2:0 (kon.) | Twente – Nijmegen 2:2 (kon.)
Eindhoven – Zwolle 1:1 (kon.)
PSV Eindhoven
1:1 (1:1)
PEC Zwolle
Sobota 02.11.2013, 20:45Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:38:09)

A je dobojováno! Dnešní utkání vítěze nepoznalo. Ve druhém poločase převzali iniciativu domácí, ti ale nebyli schopni vstřelit rozdílovou branku, i když pár šancí na to měli. Od 85. minuty navíc hráli hosté o deseti po vyloučení Bensona, ani tuto výhodu nedokázali domácí využít.

90+3
    S dalším nakopnutým balonem do vápna PEC se hosté vypořádali a vypadá to, že se dnes již nic nestane.

90+3
    Do konce utkání zbývá zhruba poslední půlminutka.

90+2
    Dobrá kombinace PSV nakonec ztroskotala ve vápně na špatné přihrávce Jozefzoona.

90
    Sudí nastaví ještě tři minutky nad rámec hrací doby.

90
    V rámci taktického střídání hřiště opouští Thomas, kterého na poslední vteřinky nahradí van der Werff.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minuta základní hrací doby. Ta nám přinesla další neúspěšně zahraný rohový kop domácích.

89
    Hosté už jen brání, teď odkopli míč daleko k brankáři PSV.

88
    A ti zahrávali následně rohový kop, po kterém ale míč vyboxoval do bezpečí ter Wielen.

87
    Centr z levé strany odhlavičkoval první obránce PEC. U míče jsou však stále domácí.

85
    Benson nesmyslně zakopl míč, za což vidí svou dnešní druhou žlutou kartu a pochopitelně i červenou. Zbytečně tak v koncovce oslabil svůj tým.

84
    Na druhé straně vzápětí pálil Bruma, jeho rána pořádně provětrala rukavice ter Wielena, ale bohužel pro střelce mířila doprostřed a tak neměla moc šancí na úspěch.

83
    S lehkou střelou Bensona neměl Tytoň sebemenší problém.

82
    PSV zahrávali rohový kop, než se ale kdokoliv stihl dotknout míče, je pískán útočný faul.

81
    Maher si potáhl míč do středu pole a zhruba z třiceti metrů napřáhl ke střele, ta skončila vysoko nad brankou.

79
    Dnes podruhé zasahuje do sestavy hostující lavička, místo Hiwata si zahraje Narsingh.

78
    Rohový kop hostů odvrátila bez problémů obrana. Navíc se z toho PSV dostávalo do brejku, který byl ale hned v zárodku zastaven.