1.FC Slovácko
2:2 (2:1)
SK Slavia Praha
Sobota 02.11.2013, 14:00 • Širůch, Staré Město • 1. liga žen

Slovácko remizovalo se Slavii Praha 2:2 a sebralo pražskému celku první body. Na úvod druhé půle vyrovnala Svitková. Hostující hráčky si i ve druhém poločase vypracovaly řadu vyložených šancí, proti byla však výborná brankářka Bednaříková a když ji Slávistky překonaly tak ji zastoupila na brankové čáře obránkyně Swinehart. (16:16:34)

90+2
    Obrana Slovácka se útoku Slavie ubránila a rozhodčí Zadinová ukončila zápas.

90+2
    Slávistky se ještě křečovitě snaží o poslední útok.

90+1
    Autorku dvou branek Kamilu Březinovou nahradila Michaela Dobroslávková.

90
    Petra Divišová viděla žlutou kartu za filmování.

90
    Běží poslední minuty zápasu a vypádo, že Slovácko bude první tým, který připraví Slavii o první body v letošním ročníku.

88
    Střiídání Slavie. Holečková Šárka vyměnila Kateřinu Svitkovou.

86
    Opět skvělý zákrok Bednáříkové drží remízový stav. Brankářka vychytala střelu z malého vápna od Svitkové!

86
    Pěničkové se přímý volný kop vůbec nepodařil a střela skončila nad brankou.

86
    Střela Divišové byla zblokována domácí obranou. Odražený balon se dostal opět k hostující hráčce, která si vymodlila standardní situaci z výborné situace.

86
    Slovácko sice odvrátilo míč za pokutové území, ale hostující hráčky zůstaly u míče a budou zahrávat standardní situaci.

85
    Po akci na levé straně bude zahrávat Slavia rohový kop.

84
    Hostující hráčky zahrávaly rohový kop, odražený balon se dostal k Divišové, které střela nesedla.

83
    Míč mířila na přední tyč, kde byla přichystaná brankářka Bednaříková, která balon vyboxovala.

82
    Po faulu bude zahrávat Slavia standardní situaci.

80
    Cahynová postupovala středem hřiště a přihrála do pokutového území Bartovičové, která se přes Sedláčkovou neprosadila.