Parma – Juventus 0:1 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 0:2 (kon.) | Neapol – Catania 2:1 (kon.)
AC Milán
0:2 (0:1)
ACF Fiorentina
Sobota 02.11.2013, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (22:41:59)

Trápící se AC Milán dnes krizi nepřekonal, naopak, Fiorentině podlehl 0:2. AC sice po většinu hrací doby tvořilo, snažilo se k utkání přistupovat aktivně a útočně. Bylo ale hodně cítit, že se tým trápí, že je v krizi a že se herně nedaří. To se na trávníku jasně projevilo. Fiorentina hrála efektivní fotbal. Z minima šancí vytěžila výhru, trefili se Vargas a Valero. Dnes tedy vítězí šťastnější tým.

90+3
    Fiorentina bude zahrávat ještě jeden rohový kop.

90+1
    Hosté naposledy střídají, Olivera nahrazuje Matose.

90
    Sudí Mazzoleni bude nastavovat tři minuty.

88
    Z tribun se začíná ozývat pískot, je to přirozená reakce na výkon domácích v posledních minutách.

87
    Od branky odkopává dnes stoprocentní Neto.

86
    Domácí tým už působí hodně bezradně, AC je v ohromné krizi. Dnešní výsledek je pro tým hodně krutý, Milánští nebyli horší.

84
    Matos se dostal ke tvrdé střele, míč ale míjí pravou tyč branky Gabriela o zhruba dva metry.

84
    Od branky odkopává Neto.

83
    Savič odehrává míč do bezpečí.

83
    Constant v kombinaci s Kaká na levém křídle. Podaří se domácím konečně prorazit obranu soupeře?

81
    Pohled na zdecimované AC je opravdu žalostný. Domácím se nedaří dlouhodobě, dnes to není žádné vybočení z řady. Fanouškům AC nezbývá než doufat v posledních deset minut...

80
    Zacardo vyhnal kapitána hostů Pasquala k autové čáře, vhazovat budou ale hosté.

78
    Míč drží hosté a šetří čas, Fiorentina nyní nikam spěchat nepotřebuje.

76
    Zapata rozehrává akci na levé straně.

74
    Snížit mohl Niang, jeho volej z pokutového území jde ale vysoko nad. Tohle byla velká šance AC.