Newcastle – Chelsea 2:0 (kon.) | Fulham – Manchester Utd. 1:3 (kon.) | Hull City – Sunderland 1:0 (kon.)
Manchester City – Norwich 7:0 (kon.) | Stoke – Southampton 1:1 (kon.) | West Brom – Crystal Palace 2:0 (kon.)
West Ham – Aston Villa 0:0 (kon.) | Arsenal – Liverpool 2:0 (kon.)
Stoke City
1:1 (1:1)
Southampton FC
Sobota 02.11.2013, 16:00 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

Já Vám děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (17:52:08)

Utkání je u konce. Téměř po celé utkání byli hosté aktivnějším celkem, ale díky přesného zásahu domácího brankáře z první minuty se dnes oba týmy loučí za spravedlivé remízy.

90+3
    Hosté mohli definitivně rozhodnout o vítězi dnešního utkání! Lambert dobrou kolmicí vyslal do samostatného úniku Ramíreze, které trefil pouze dobře vyběhnutého Begoviće.

90+3
    Volný kop byl bez větších problémů odvrácen.

90+2
    Při přechodu Stoke do útoku si hosté počínali nedovoleně, domácí tak zahrají volný kop z nebezpečné vzdálenosti.

90+2
    Je tu zřejmě jeden z posledních útoků domácího týmu.

90+2
    Na útočné polovině po dlouhé době kombinuje Southampton, ale Lallana byl nakonec zdvojen a přišel o míč.

90+1
    Domácí diváci ženou své svěřence dopředu a ti se jim odměňují velmi aktivní hrou.

90
    Hlavní rozhodčí Foy dnešní utkání prodlouží o tři minuty.

89
    Po Ward-Prowseho zahrání přímého kopu hosté signalizovali hru rukou některého z domácích hráčů a dle opakovaných záběrů měli pravdu. Rozhodčí si žádné přestupku nevšiml a nechal hru pokračovat.

88
    Cameron si pomohl nedovoleně při Shawově průniku a uviděl žlutou kartu.

88
    I osmaosmdesátá minuta se odehrála na polovině Southamptonu. Pokud by si za závěr utkání někdo zasloužil vítězství, byl by to domácí tým.

87
    Southampton se stáhl do obraného bloku a jen stěží čelí náporu domácího týmu.

86
    Domácí několikanásobně zvýšili svoji aktivitu a trápí svého soupeře na útočné polovině.

85
    Bez ohledu na nastavení běží posledních pět minut dnešního utkání.

84
    Stoke mohl dost možná rozhodnout o vítězi utkání! Assaidi vypálil z hranice šestnáctky, ale Boruc byl proti.