Rennes – Marseille 1:1 (kon.) | Ajaccio – Valenciennes 1:3 (kon.) | Évian TG – Toulouse 2:1 (kon.)
Lyon – Guingamp 2:0 (kon.) | Remeš – Bastia 4:2 (kon.) | Sochaux – Saint-Étienne 0:0 (kon.)
Olympique Lyon
2:0 (2:0)
EA Guingamp
Sobota 02.11.2013, 20:00 • Stade de Gerland, Lyon. • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního večera, hezké prožití neděle a také úspěšný start do nového týdne. Mějte se hezky a někdy příště napočtenou. (22:08:52)

Červené karty: 0 – 1

Ve druhém poločase diváci branku neviděli, i když k ní mnohdy nebylo daleko. Hosté hned v úvodu mohli snížit, ale v cestě míči stála nejprve tyč a poté břevno. Těžko říct, jak by se zápas odvíjel, kdyby si balón našel cestu do branky. Ale je zbytečné spekulovat, je pravda, že druhá pětačtyřicetiminutovka byla vyrovnanější, hráči Guingampu tentokrát také útočili, Lyon nebyl tak suverénní jako v první půli, ovšem svůj dvougólový náskok si udržel. Nutno také dodat, že hosté hráli od 53. minuty jen v deseti hráčích, přesto působili svému soupeři potíže dál.

90+4
    Takže ne, dnes se hostující celek vstřeleného gólu nedočká. Gorgelin tygřím skokem lapil míč do rukavic, čímž si vysloužil potlesk publika.

90+4
    Nejspíš poslední možnost Guingampu vstřelit aspoň čestný gól, přichází rohový kop.

90+3
    Hosté otevřeli obranu a hned z toho byla šance Lyonu, na jejíž konci stál Gomis, který však zblízka nedokázal vyběhnutého brankáře hostů překonat. Vzápětí Assembé chytil míč do rukou a uklidnil situaci.

90+2
    Nyní se hraje převážně na středu hrací plochy, daleko od obou branek.

90+1
    Gorgelin bude odkopávat od brány, samozřejmě nikam nespěchá.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90+1
    Ze kterého fotbalisté Lyonu nezahrozili. Už běží nastavený čas.

90
    Lacazette se skácel k zemi v pokutovém území, ale bude to jen rohový kop.

90
    Domácí si vymodlili faul a mohou tak ušetřit cenný čas.

89
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Clément Grenier, přichází Jimmy Briand.

88
    Levêque pálil z velké vzdálenosti, míč byl ještě tečován a skončil vedle levé tyčky. Zřejmě jej tečoval jeden z jeho spoluhráčů, bude se totiž odkopávat od branky.

87
    Hosté neochabují v útočné snaze, ale přes pevnou obranu soupeře je velmi složité projít.

86
    Další akce hostů, kterou řeší Gorgelin, který popošel z brankové čáry a centrovaný míč schoval do rukou.

85
    Hráči Guingampu to opět zkusili a k hlavičce se v pokutovém území dostal Yatabaré, ale mířil jen do míst, kde stál připravený domácí gólman.