Rennes – Marseille 1:1 (kon.) | Ajaccio – Valenciennes 1:3 (kon.) | Évian TG – Toulouse 2:1 (kon.)
Lyon – Guingamp 2:0 (kon.) | Remeš – Bastia 4:2 (kon.) | Sochaux – Saint-Étienne 0:0 (kon.)
Stade Rennes
1:1 (1:1)
Olympique Marseille
Sobota 02.11.2013, 17:00 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z úvodního utkání 12. kola Ligue 1 vše, já Vám přeji hezký zbytek soboty a u dalších zápasů se budu těšit na shledanou. (19:01:26)

Statistiky

Držení míče: 49 % : 51 %
    Střely celkem: 12:11
    Střely na branku: 5:4
    Rohy: 6:5
    Fauly: 8:17

Zápas je u konce a končí výsledkem, který panoval i po první půli. Druhý poločas byl veden rozhodně opatrněji, týmy daly důraz na obranu, ale i tak se domácí mohli radovat z výhry. Jenže Oliveira v 75. minutě zahodil penaltu... V úplném závěru ještě Thauvin vylekal pohotovou střelou Costila, ale skóre zůstalo neměnné.

90+6
    Po centru zleva na bližší tyč se do akce vložil Gignac a odhlavičkoval.

90+5
    Ještě jedna standardka pro Rennais, tohle bude poslední akce zápasu.

90+5
    Poslední střídání hostů, Florian Thauvin přepouští své místo André Gignacovi.

90+4
    Další akce byla rozhodně lepší, přes obránce vystřelil Oliveira, Mandandu ale nepřekvapil. Ten byl na zemi včas a ránu vyrazil.

90+3
    M'Bengue se na levé straně snažil zbavit svého strážce a odcentrovat, bohužel bez úspěchu.

90+2
    Hráči Rennais drží míč v uctivé vzdálenosti od své branky, ale neútočí, jakoby byli s bodem spokojeni.

90
    Bude se nastavovat pět minut.

90
    Křížný pas mířil na Thauvina, jenže tohle nešlo chytit. Míč je v zámezí a rozehrávat bude gólman Costil.

89
    Hosté přimáčkli svého soupeře před pokutovým územím, rádi by zápas rozhodli ve svůj prospěch

88
    Skvělý Costilův zákrok! Ten si připsal po Thauvinově pokusu z hranice penalty. Opravdu skvělý reflex!

87
    Na hřišti se objevují nosítka a Makoun je odnášen.

86
    Po střetu Diawary s Makounem je domácí hráč na trávníku a zatím to nevypadá, že by mohl pokračovat.

85
    Poslední střídání domácích, Cédric Hountondji je na trávníku, Jean Armel Kana-Biyik míří na lavićku.

84
    Ve velice zajímavé příležitosti se ocitl domácí Hunou, dostal vysokou přihrávku za obranu a jeho rána z halfvoleje skončila vysoko nad.