Rennes – Marseille 1:1 (kon.) | Ajaccio – Valenciennes 1:3 (kon.) | Évian TG – Toulouse 2:1 (kon.)
Lyon – Guingamp 2:0 (kon.) | Remeš – Bastia 4:2 (kon.) | Sochaux – Saint-Étienne 0:0 (kon.)
FC Sochaux
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 02.11.2013, 20:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Jediný bezbrankový výsledek dnešního programu Ligue 1 se zrodil v Sochaux. Domácí proti Saint-Étienne nevyužili v prvním poločase několik šancí, při nichž ztroskotali na výborném Ruffierovi, pak ani půl utkání trvající přesilovku o jednoho muže a utkání ještě dohrávali se strachem po vyloučení Boumala. Já se s vámi pro dnešek loučím a děkuji za pozornost. (21:52:12)

90+3

90+3
    Začala zřejmě poslední minuta utkání.

90+1
    Po Gradelově nepřesném centru bude odkopávat Pouplin.

90+1
    Hráče čekají ještě tři minuty nad plán.

90
    Hraje se poslední minuta řádného hracího času.

89
    Brandão si na prsa zpracoval odražený míč a zpoza šestnáctky vysoko přestřelil Pouplinovu branku.

89
    Ani jeden z trenérů již nemůže střídat, hru v početní nevýhodě již mají ale oba týmy nacvičenou a pro zbytek utkání by to pro ně případně neměl být problém.

89
    Butin je již v pořádku, může se pokračovat dál.

88
    Na zemi držíc se za levé koleno zůstal po střetu s Bayalem Sallem ležet Butin.

87
    Ani tento centr nebyl kvalitní.

87
    Perrin zezadu fauloval Bakambua, do Ruffierovy šestnáctky z osmatřiceti metrů přilétne další míč.

86
    Hodně hráčů na sebe v závěrečných minutách utkání bere zodpovědnost, často je to velká škoda a tak se obávám, že už se dnes branky nedočkáme.

85
    Contout míč rozhodčího poslal na jeho pokyn za koncovou čáru.

84
    Sudí Varela musel vyměnit míč. To je možná ten důvod, proč jsme dosud neviděli branku. Hrálo se s nekvalitním materiálem.

84
    Roudet ani nadvakrát míč do šestnáctky hostí nedostal.

83
    Hra se začíná přelévat z jedné strany na druhou, chvílí poté zahraje svůj sedmý rohový kop Sochaux. Ten předchozí byl pro Saint-Étienne premiérový.

83
    Brandão se tlačil za centrem od rohového praporku, byl však mírně přidržen a Pouplin tak žádnému nebezpečí čelit nemusel.

82
    Clerc dostal ideální míč do strany za obranu, svou přihrávkou pod sebe našel Clémenta, jehož nadějná střela byla nakonec sražena na rohový kop.

Daniel Polách

Branky:

Karty:   25. Boumal (SOC), 34. Prcić (SOC), 43. Lopy (SOC) – 74. Hamouma (SET)   72. Boumal (SOC)   28. K. Zouma (SET)

FC Sochaux: Pouplin – Corchia, Peybernes, L. Zouma, Boumal – Prcić, Lopy (59. Butin), Nogueira (C) (77. Faussurier) – Contout, Bakambu, Guerbert (31. Roudet (C)).
    Náhradníci: Cros – Kanté, Eickmayer, Dias, Roudet, Butin, Faussurier.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, K. Zouma, Perrin (C), Ghoulam – Hamouma (78. Gradel), Diomande, Corgnet, Clément, Tabanou (39. Bayal Sall) – Erdinç (60. Brandão).
    Náhradníci: Moulin – Brison, Bayal Sall, Cohade, Gradel, Brandão, Mollo.

Rozhodčí: Varela – Benech, Pottier