Vsetín – Přerov 7:4 (kon.) | Orlová – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:6 (kon.)
Nový Jičín – Břeclav 3:2 (2:1 po s.n.) | Prostějov – Val. Meziříčí 5:3 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 6:1 (kon.)
Kobra – Nymburk 0:2 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 7:1 (kon.) | Sokolov – Milevsko 3:1 (kon.)
Klášterec nO – Pelhřimov 4:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Děčín 4:1 (kon.) | Klatovy – Kolín 2:4 (kon.)
Řisuty – Mor. Budějovice 5:8 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 7:1 (kon.)
HC Technika Brno
3:6 (2:0, 1:4, 0:2)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 06.11.2013, 18:00 • HHDM - Brno • 2. liga skupina Východ

Tolik tedy z Brna, přeji pěkný večer. (20:23:49)

Je tu konec zápasu. Drtiči nakonec berou tři body, když o své výhře rozhodli hlavně díky přesilovkám a skvěle odehrané druhé třetině. V poslední části bylo sice za stavu 3:4 o co hrát, ale Hodonín výsledek bezpečně kontroloval a v závěru ještě přidal dvě potvrzující branky. Závěr byl hodně hektický a vyhrocený, nakonec se ale vše uklidnilo a hráči si podali ruce.

60:00

59:51
    Na obou stranách se bude vylučovat. Habrovec, Havíř jsou vyloučeni za hrubost. Závěr zápasu je hodně vyhrocený, málem došlo k pěstnímu souboji, ale rozhodčí nepustili nikoho do nějaké šarvátky. Na druhé straně dostal trest Polesný.

59:33
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Kosmetická úprava ve skóre. Do prázdné brány se trefuje PAVEL KŘIŽ, pro kterého to nebylo složité zakončení. Asistence: Martin Špok, Zdeněk Kučera.

59:14
    Už se hraje poslední minuta tohoto divokého zápasu. Technika to zkusí ještě bez brankáře.

58:39
    Je rozhodnuto. Drtiči dnes v Brně získají tři body. Do otevřené obrany vletěla formace Hodonína a po sérii šikovných přihrávek se chopil koncovky FILIP VELECHOVSKÝ, jenž střelou nad betonem nedal Chvátalovi šanci. Asistence: Petr Peš, Zdeněk Jurásek.

58:12
    Další vyhození Drtičů znamená přesun před Kotvana.

57:42
    Zakázané uvolnění Drtičů, Chvátal zatím zůstává v bráně.

56:53
    Čas kvapí, Technice už mnoho času nezbývá, navíc se hraje daleko od Kotvanovy klece.

55:24
    Špatná souhra Brna končí icingem.

55:02
    Až teď bylo před Kotvanem horko, slovenský brankář musel likvidovat střelu Fadrného.

54:35
    Hosté vycítili, že jsou pod tlakem a proto si raději vzali čas na poradu. Zatím jim to celkem pomohlo, kotouč je daleko od jejich brány.

54:00
    I hostující trenér si bere oddechový čas.

54:00
    Až teď musel Chvátal přerušit hru, zle na něj dotíral Jurásek.

53:43
    Prakticky se nepřerušuje hra, což vyhovuje pochopitelně hostům.

52:13
    Nepříjemná střela Skočovského, který prověřil pozornost Chvátala.

51:32
    Puk až u Chvátala, hosté jen vyhazují pryč z pásma, aby to nebyl icing.

50:01
    Ještě něco málo přes deset minut do konce třetiny, Drtiči stále vedou o jednu branku.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 1. Fadrný (Česnek), 20. Fadrný (Česnek), 38. Česnek (Štindl, Havíř) – 25. Peš (Skočovský, Jurásek), 30. Kučera (Kříž, Śpok), 33. Kříž, 36. Špok (Skočovský, Kučera), 59. Velechovský (Peš, Jurásek), 60. Kříž (Špok, Kučera)

HC Technika Brno: Novák (33. Chvátal) – Dittrich, Habrovec (C), Štindl, Klimeš, Zapletal, Havíř, Košecký – Česnek, Fadrný, Buhaj – Látal, Zábranský, Jurča – Brzobohatý, Benýšek, Odehnal – Čtvrtníček, Bělohlávek, Kozák. Trenér: Roman Kaňkovský.
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Masaryk) – Pokorný (C), Směřička, Komárek, Miklík, Laporte, Skočovský, Kulyk, Koukal, Polesný – Špok, Kříž, Kučera – Velechovský, Jurásek, Peš – Kuba, Škorík, Smetana T. – Vrba, Smetana R. Trenér: Svatopluk Kosík.

Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Musil