Boston – Dallas 2:3 (1:2 po s.n.) | Washington – NY Islanders 6:2 (kon.) | Columbus – Ottawa 1:4 (kon.)
Montreal – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.) | Florida – Edmonton 3:4 (po pr.) | Carolina – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Minnesota – Calgary 5:1 (kon.) | Arizona – Vancouver 3:2 (2:1 po s.n.) | San Jose – Buffalo 4:5 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
San Jose Sharks
4:5 (1:0, 0:2, 3:2)
Buffalo Sabres
Středa 06.11.2013, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Buffalo Sabres.
    O vítězství Buffala rozhoduje CODY HODGSON.

Moulson vyrovnává na 1:1.

Couture prostřeluje Millera.

63:48
    Obrovská příležitost pro domácí, kteří jeli do přečíslení 3 na 2. Ale Miller nepřipustil komplikace.

61:43
    A další obrovské šance, které řeší Miller!

56:28
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Domácí nakonec dokázali další nápor už proměnit ve vyrovnávací branku, kterou dává TOMMY WINGELS. Asistence: Tomáš Hertl, Justin Braun.

54:12
    Po pauze si domácí zahrají přesilovou hru, jelikož 2 minuty za hákování si odsedí Marcus Foligno.

51:58
    Foligno krásně pronikl sám po levé straně a dostal se až před Niemiho, který jeho bekhendový blafák zlikvidoval.

50:21
    McBainova dělovka rozezvonila spojnici. Puk končí mimo ledovou plochu.

49:28
    Scott Hannan se provinil hákováním, za což si odpyká rovněž 2 minuty a hosté budou hrát 1 minutu a 21 vteřin přesilovku 5 na 3.

48:49
    Bude se vylučovat. 2 minuty za nedovolené bránění si odsedí Tyler Kennedy a hosté budou hrát početní výhodu.

47:28
    Sabres právě vstřelili branku!
    První obrovskou šanci z bezprostřední blízkosti ještě útočník hostů neproměnil, ale puk se dostal až na modrou čáru k HENRIKU TALLINDEROVI, který vrací hostům vedení! Asistence: Tyler Ennis, Cody Hodgson.

44:29
    Celou akci započal Joe Thorton, který výborně získal pásmo a vystřelil z levé strany. Před brankou získal doražený kotouč TOMÁŠ HERTL, který rychle objel bránu a zakončil do odkryté klece. Svým devátým gólem v letošní sezóně vyrovnává stav utkání na 3:3! Asistence: Scott Hannan, Joe Thorton.

43:19
    Na góly bohatý začátek třetího dějství. Za domácí snižuje TYLER KENNEDY. Asistence: Marc-Edouard Vlasic.

41:20
    Hosté sehráli vlastní početní převahu výborně a odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek, díky gólu TYLER ENNISE. Asistence: Cody Hodgson, Matt Moulson.

41:05
    Boyle si odsedí 2 minuty za krosček.

41:05
    A na druhé straně se Foligno dostal do brejku a byl zastaven pouze za cenu faulu.

38:59
    Niemu vyjel z brány, ale jeho velmi riskantní rozehrávku zachytil hostující hráč a chybělo velmi málo, aby Sharks prohrávali již o dvě branky.

34:18
    Larsson si odsedí menší trest za nebezpečnou hru vysokou holí.

29:31
    Po krásně sehrané akci a Wingelsovo střele z bezprostřední blízkosti zazvonila u Millerovy branky tyč. Od horní tyčky se puk odrazil do pravé tyče a domácí tak nemohou slavit vyrovnání.

27:39
    Ristolainen si odsedí menší trest za nedovolené bránění.

25:53
    A hosté otáčejí skóre a ujímají se vedení 2:1! Tentokráte se trefil CODY MCCORMICK. Asistence: Zegmus Girgensons.

25:50
    Vidíme další pořádnou bitku, ve které tentokrát dostal Larsson k zemi domácího Kennedyho.

22:36
    A ze své další útočné akce dokázali hráči Sabres vyrovnat! Niemiho betony prostřelil DREW STAFFORD. Asistence: Jamie McBain, Zemgus Girgensons.

14:03
    Ville Leino dostává 2 minuty za hákování proti Tomáši Hertlovi.

08:48
    Poté co se kotouč po střele z levé strany odrazil, dorazil jej bekhendem za Millerova záda MARTIN HAVLÁT, který dává svůj první gól v letošní sezóně. Asistence: Brad Stuart, Dan Boyle.

01:25
    Netrvalo dlouho a máme tu první ostrý pěstní souboj. A vlastně ani bitka netrvala dlouho, po několika úderech dostal domácí bijec Brown k zemi McCormicka. Oba si odsedí 5 minut na trestné lavici.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 9. Havlát (Stuart, Boyle), 44. Kennedy (Vlasic), 45. Hertl (Hannan, Thorton), 57. Wingels (Hertl, Braun) – 23. Stafford (McBain, Girgensons), 26. McCormick (Girgensons), 42. Ennis (Hodgson, Moulson), 48. Tallinder (Ennis, Hodgson), rozh. náj. Hodgson

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Boyle, Braun, Stuart, Hannan, Irwin – Hertl, J. Thornton, Kennedy – Marleau, Couture, Havlát – Wingels, Pavelski, Nieto – Sheppard, Desjardins, Brown.
    Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Pysyk, Ehrhoff, Myers, Tallinder, Ristolainen, Zadorov – Ennis, Hodgson, Moulson – Tropp, Foligno, Ott – Stafford, McCormick, Girgensons – Leino, Flynn, Larsson.

Rozhodčí: Leggo, Pochmara – Grandt, Lazarowich

Diváci: 17562