Ústí n. L. – Zlín 0:2 (kon.) | Sokolov – Třinec 0:0 (kon.) | Vlašim – Bohem. Pr. 0:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Pardubice 1:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
0:2 (0:2)
FC Zlín
Sobota 16.11.2013, 10:15 • Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Tři body si z krajské metropole Ústeckého kraje odváží tým pod vedením Martina Pulpita a Marka Kalivody, který těžil ze dvou nenápadných brankových příležitostí v úvodní půli. Jmenovitě se prosadili Pavel Malcharek a Lukáš Železník. Arma v sobotu rozhodně nebyla horším soupeřem, doplatila ale na neproměňování svých šancí (střely na branku: 19:9).

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek z fotbalu vše, ze severu Čech můžete dnes ještě sledovat hokejbalový zápas FORD CREDIT extraligy hokejbalu (Elba DDM Ústí nad Labem – HbK Karviná), který naleznete zde. Těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (12:15:19)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 19:9 (9:7).
    Střely mimo branku: 7:4 (3:2).
    ŽK: 8. Martykán, 67. Zukič, 84. Dvořák – 15. Malcharek, 54. Hájek, 57. Hruška.
    Ofsajdy: 4:4 (3:4).
    Rohové kopy: 9:4 (4:2).

90+1
    Poslední střídání Zlína, Pavla Malcharka střídá Zdeněk Kroča.

90
    Martin Nenadál nastaví pouhé dvě minuty.

86
    Míč směřující do branky Ústí nad Labem vykopl z brankové čáry Zukič.

84
    Lukáš Dvořák (UNL) fauloval Lukáše Holíka, prvně zmiňovaný potrestán za cenu žluté karty.

80
    Druhá změna v sestavě Fastavu, na místo Lukáše Železníka nastupuje Šimon Chwaszcz.

79
    Moulis neprostřelil vybíhajícího Dostála, který zblokoval střelu prvního jmenovaného na roh.

75
    Poslední střídání Ústí nad Labem, Michala Leibla nahrazuje na hřišti Michal Pavlata.

67
    U středového kruhu fauloval soupeře Adnan Zukič (UNL), stoper domácích potrestán žlutou kartou.

67
    Zukič odmítl snížení, z dobré střelecké pozice přestřelil.

Dnešní utkání sleduje 797 diváků.

61
    První střídání Fastavu, z hrací plochy odstupuje exústecký Martin Hruška, na jehož místě si zahraje Lukáš Holík.

57
    Někdejší hráč Ústí nad Labem Martin Hruška (ZLN) si počínal proti pravidlům a inkasoval žlutou kartu.

54
    Autové vhazování příliš pozdržel Tomáš Hájek (ZLN), jenž byl potrestán žlutou kartou.

52
    Leibl stíhaný obranou Zlína ve finální fázi nemířil přesně.

48
    Míč po zahrání rohu poskakoval po brankové čáře za zády Dostála, do branky si ale balón cestu nenašel.

Úvodní poločas ovládli fotbalisté Zlína, kteří se dokázali dvakrát prosadit. Radima Nováka překonal nejprve ve třinácté minutě Pavel Malcharek, o osm minut později také Lukáš Železník. Ústečtí si výraznější brankovou příležitost zatím nepřipravili, Lukáš Přerost už má k dispozici pouze jedno střídání. Domácí mají na zvrat utkání pětačtyřicet minut.

Statistiky prvního poločasu:

Střely na branku: 9:7.
    Střely mimo branku: 3:2.
    ŽK: 8. Martykán – 15. Malcharek.
    Ofsajdy: 3:4.
    Rohové kopy: 4:2.

Druhý poločas začne přibližně v 11:19 hod.

45
    Martin Nenadál nastaví v první půli dvě minuty.

33
    Druhé střídání Severočechů, ze hřiště odchází David Vacek, důvěru kouče Lukáše Přerosta dostal Tomáš Smola.

21
    Zlín právě vstřelil branku!

K odraženému balónu ve velkém vápně se jako první dostal LUKÁŠ ŽELEZNÍK, jenž prostřelil Radima Nováka bez větších potíží.

19
    Trenér Ústí nad Labem Lukáš Přerost je donucen k prvnímu střídání, zraněného Michala Zemana nahrazuje na trávníku Lukáš Dvořák.

17
    K Zemanovi přispěchali lékaři, potřeba budou i nosítka.

15
    Žlutý kartonek po ošklivém zákroku uviděl Pavel Malcharek (ZLN).

15
    Michal Zeman zůstal ležet na polovině hřiště, s ústeckým zadákem to nevypadá vůbec dobře.

Omlouváme se za technické problémy způsobené nefunkčním internetem na stadionu, všechny akce budou doplněny.

13

Zaváhání ústecké defenzivy využil ke skórování PAVEL MALCHAREK, jenž přehodil bezmocného brankáře domácích.

8
    Žlutou kartou za faul na útočné polovině potrestán Jan Martykán (UNL).

Domácí volí pro dnešní utkání rozestavení 4-1-3-2, hosté nastoupí ve formaci 4-4-2.
    Arma nastupuje v modré kombinaci dresů, Fastav bude hrát v dresech bílých.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 13. Malcharek, 21. Železník

Karty:   8. Martykán (UNL), 67. Zukič (UNL), 84. Dvořák (UNL) – 15. Malcharek (ZLN), 54. Hájek (ZLN), 57. Hruška (ZLN)

FK VIAGEM Ústí nad Labem: R. Novák – M. Zeman (19. L. Dvořák), Zukič, L. Vaněk, Benčík – J. Peterka – Moulis, D. Vacek (33. Smola), Leibl (75. Pavlata) – Martykán, Veverka. Trenér: Lukáš Přerost.
    Náhradníci: Zacharda – Švec, Hanich, Šalda, M. Pavlata, Smola, L. Dvořák.

FC Zlín: Dostál – Malý, Kubica, Hubáček, Hájek – Pazdera, Salachna, Elšík, Hruška (61. Holík) – Železník (80. Chwaszcz), Malcharek (90+1. Kroča). Trenéři: Martin Pulpit, Marek Kalivoda.
    Náhradníci: Zapletal – Kroča, Červenka, Holík, Chwaszcz, Polách, Bartolomeu.

Rozhodčí: Martin Nenadál – Petr Vysloužil, Jan Machálek; delegát: Jaroslav Melichar