Slovácko B – Kroměříž 1:0 (kon.) | Zlín B – HFK Olomouc 2:2 (kon.)
1.FC Slovácko B
1:0 (1:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Neděle 17.11.2013, 10:15 • Na Bělince, Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga

Poslední utkání v roce 2013 Slovácko zvládlo, když porazilo Kroměříž těsně 1:0. O jedinou branku v prvním poločase obstaral z přímého kopu Holek. Ve druhém poločase obě mužstva předváděla bojovný fotbal s minimem šanci na obou stranách. Do velmi dobré šance se dostal na konci zápasu Fojtášek, ale ve velmi slibné šanci přestřelil. (12:31:37)

90+1
    Po vhozeném prodlouženém autu se dostal k míči Janoštík, jeho centr skončil na boční síti.

90+1
    Rozhodčí Hájek bude nastavovat jednu minutu.

90
    Třetí střídání Slovácka. Tomáše Jelečka vyměnil Michal Groulík.

89
    Domácí borci se k ohrožení branky Kroměříže nedostali.

89
    Zápas se blíží ke konci a Slovácko bude zahrávat rohový kop.

88
    Fojtášek se dostal do zakončení po přihrávce Trávníka, útočník Slovácka však těsně minul hostující branku.

87
    Roman Dobeš viděl žlutou kartu za stažení Bartoše.

86
    Tomáš Jeleček uviděl žlutou kartu.

84
    Střídání Slovácka. Jan Bartoš vyměnil Olivera Trajtela.

84
    Hráči Slovácka si rohový kop pohlídali a nepustili svého soupeře do zakončení.

83
    Centr Nevřely musel odhlavičkovat Kolínek na rohový kop.

81
    Předposlední střídání hostů. Jiřího Perůtku vyměnil Josef Ferko.

80
    Slovácko po standardní situaci neohrozilo branku soupeře.

79
    Ondřej Stojaník byl potrestaný žlutou kartou.

79
    Reinberk unikl po levé straně a nacentroval přesně na Trávníka, který mířil k tyči, ale jeho střela byla tečována na rohový kop.

79
    Kroměříž si vynutila svou aktivitou standardní situaci. David Steiner se rozběhl k míči a vystřelil nepřesnou střelu nad branku Slovácka.