Meteor – Čáslav 1:0 (kon.) | Sparta B – Chrudim 1:3 (kon.) | Karlovy Vary – Zápy 0:1 (kon.)
H. Měcholupy – Kolín 0:2 (kon.) | Roudnice – Jirny 2:3 (kon.)
FK Meteor Praha VIII
1:0 (0:0)
FK Čáslav
Neděle 17.11.2013, 10:15 • Bedřichovská • Česká fotbalová liga

Meteor udržel těsné vedení a z dnešního zápasu si tak připisuje velmi důležité 3 body. (12:08:51)

88
    Domácí opět střídají. Tomáše Kadlece nahradil Michal Held.

85
    Antonín Hrdina odešel a místo něj přišel Petr Janda.

80
    Dnešní utkání sleduje 170 diváků.

70
    Meteor i nadále předvádí zlepšený výkon ve druhé půli a po zásluze o branku vede.

63
    Pražané mohli po rohovem kopu podruhé udeřit, ale Antošík se tentokrát vyznamenal.

56
    Meteor právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu se prosazuje MARTIN DAŇHEL.

54
    A další střidání v podání hostů. Aleše Melechovského nahradil Onubiyi Praise.

53
    Hřiště opustil Radim Fikejz a místo něj přišel Vladimír Maxa.

46

Vyrovnaná první půle nám branku nenabídla. Blíže k ní měla Čáslav, ale své příleżitosti nedokázala proměnit.

38
    Ve vápne se k odraženému míči dostal kapitán domácích Fíček, ovšem střela mu nesedla a branku vysoko přestřelil.

31
    Rozsíval ve vyložené šanci! Ve vápně se dostal ke střele, ale Polomský ho vychytal.