Everton – Liverpool 3:3 (kon.) | Arsenal – Southampton 2:0 (kon.) | Fulham – Swansea 1:2 (kon.)
Hull City – Crystal Palace 0:1 (kon.) | Newcastle – Norwich 2:1 (kon.) | Stoke – Sunderland 2:0 (kon.)
West Ham – Chelsea 0:3 (kon.)
Fulham FC
1:2 (0:0)
Swansea City
Sobota 23.11.2013, 16:00 • Craven Cottage, Londýn • Anglická Premier League

A je tu závěřečný hvizd sudího Marrinera. V dnešním utkání zaslouženě vítězí hosté ze Swansea a připisují si tři důležité body! Naopak domácí Fulham prohrál čtvrté utkání v řadě. Všechny branky byly k vidění až ve druhém poločase. Nejprve si centr Pozuela srazil do vlastní sítě Hughes, ale o pár minut později lišácky srovnal Parker. Rozhodující gól padl v 80. minutě a pěknou ránou pod břevno se o něj postaral střídající Shelvey. To je z Londýna vše, hezký zbytek sobotního večera. (17:54:13)

90+4
    Neuvěřitelné, co nyní Shelvey spálil! Mohl definitvně rozhodnout o vítězství Swansea, ale selhal! Sice obešel gólmana Fulhamu, ale než stačil vystřelit do prázdné brány, sebral mu míč Sidwell!

90+4
    Zverotićův centr z pravé strany skončil u hráčů Swansea. Ti se snaží dostat balón co nejdále od jejich brány.

90+2
    Poslední a taktické střídání Swansea. Dohrál Pozuelo, poslední minuty odehraje Vázquez.

90+2
    K hlavičce se dostal Bent, ale svým slabým pokusem Vorma neohrozil.

90
    Utkání bude nastaveno o 4 minuty!

90
    Souboj dvou osmiček končí faulem té domácí, tedy Kasamiho.

89
    Taarabt vymyslel dobrý centr na volného Benta, před kterým na poslední chvíli zasáhl Flores a změnil dráhu míče mimo dosah domácího útočníka!

89
    Swansea se osvobodila, ale ne na dlouho. Míč se opět vrátil na kopačky domácích fotbalistů.

88
    Hosté se musí bránit, Fulham se usídlil na jejich polovině a snaží se o vstřelení druhého gólu.

86
    Manažer Swansea myslí na zadní vrátka. Dohrál Lamah a nastupuje obránce Tiendalli.

85
    Ze hry odchází za potlesku tribun Parker, kterého na posledních pár minut nahradí Taarabt.

84
    Domácí hodně chtějí vyrovnat, ale to jim svazuje nohy. Kombinace se Fulhamu nedaří.

83
    Berbatov nacentroval ke vzdálenější tyči, ale pro Benta byl centr příliš vysoký.

82
    Do konce zápasu chybí i s nastavením deset minut. Podaří se Fulhamu najít odpověď i na druhý gól Swansea?

80
    Swansea právě vstřelila branku!
    Hosté jdou zaslouženě opět do vedení a postaral se o to nádhernou trefou JONJO SHELVEY! Záložník s osmičkou na dresu se prokličkoval středem hřiště a zpoza šestnáctky vystřelil do horního růžku domácí brány, Stekelenburg byl bez šance – 1:2!

79
    De Guzmánův centr směřoval k Bonymu, ale ten se neprosadil.

79
    Tlak Swansea vzrůstá a domácí obrana má plné ruce, nohy i hlavy práce. Hosté nyní budou kopat roh.