Jihlava – Zlín 3:1 (kon.) | Liberec – Třinec 5:3 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 3:4 (0:1 po s.n.)
Kladno – HC Litvínov 0:2 (kon.) | Č. Budějovice – Vsetín 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 1:4 (kon.)
Sparta – Pardubice 3:4 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 29.11.2013, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám hezký zbytek pátečního večera a klidně prožitý víkend. (20:13:20)

Mladá Boleslav dnes zcela zaslouženě prohrála. Vítkovice byly o třídu lepším mužstvem, Bruslaři jim bojovností a nasazením stačily jen prvních deset minut, pak odpadli. Na své konto si tak připisují další porážku, a je tak zřejmé, že nepomohla ani výměna trenéra.

60:00

59:36
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! V samotném závěru ještě Bruslaři symbolicky snižují. Jan Sonnek vyvezl puk do útočného pásma, nahrál MARKU SMRČKOVI, který tak symbolicky snížil na konečných 1:4 z pohledu domácích. Asistence: Jan Sonnek.

59:27
    I v poslední půlminutě je vidět, kdo na co má...

58:28
    Stránský nahrál zpoza branky Rudlovi, ten ale trefil je Růžičku.

57:40
    V posledních třech minutách nebyli domácí hráči schopni jedinkrát vjet do útočného pásma. Hosté a jejich obrana hraje velice disciplinovaně.

57:13
    Jonáš od modré zkusil "panenkovský" dloubáček v hokeji. Růžička chytá.

56:16
    Kuťák střílel od kruhů, ale trefil jen hůl jednoho z domácích obránců.

54:52
    Vítkovice jsou jasně lepším mužstvem. Jsou o třídu lepší než Bruslaři.

53:59
    Stránský nahrál po modré Churému, který následně vystřelil. Nic z toho.

53:26
    Teď už to s domácími nevypadá opravdu nikterak dobře...

51:45
    Vítkovice právě vstřelily branku! Škutchan vyhrál vhazování pro Hawlíka, který bleskurychle přihrál MARKU HOLÉMU, který tak téměř okamžitě využil přesilovku. Asistence: Adam Hawlík, Adam Škutchan.

51:35
    Oddechový čas pro domácí.

51:35
    Frolík (MBL) – 2 minuty, hákování.

51:32
    Pätoprstý teď šikovně odstavil od puku Gelnara.

50:43
    Hes pálil ze středního pásma. Jeho dělovka ale skončila jen na mantinelu.

49:34
    Churý prováhal jednoznačný pokus o střelbu, následně mu cestu zalehl Nedbal.

48:56
    Stránský nahrával Churému přímo před branku. Ten v tísni nedokázal přesně zakončit.

Josef Zdobinský

Branky a nahrávky: 60. Smrčka (Sonnek) – 8. Demel, 36. Tomi (Ollender), 39. Hawlík (Stránský, Gelnar), 52. Holý (Hawlík, Škutchan)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Ašenbrenner) – Lobo, Souček, Plíšek, Kulhánek, Hes, Bernad, Adamík, Nedbal – Byakov, Ďurač, Pätoprstý, Chvátal, Podsedníček, Borovec, Frolík, Volf, Kotala, Smrčka, Sonnek, Kuchta
    HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Horváth) – Hawlík, Demel, Jonáš, Rudl, Puzič, Charvát – Ballner, Tomi, Holý, Illéš, Česlík, Kuťák, Ollender, Sysala, Škutchan, Gelnar, Churý, Stránský