Vítkovice – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Zlín – Poruba 2011 5:0 (kon.) | Třinec – Vsetín 5:1 (kon.)
HC Litvínov – HC Plzeň 1:4 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 7:2 (kon.) | Liberec – Písek 4:1 (kon.)
Olomouc – Havířov 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 5:2 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 7:1 (kon.)
Pardubice – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Sparta – Letňany 6:2 (kon.)
HC Olomouc
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
AZ Havířov
Pátek 06.12.2013, 17:30 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (19:47:03)

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty střetnutí.

54:57
    Střelu Marka vyrazil brankář hostů jen na hůl Horáka. Ani on si však s Turšnerem neporadil.

54:15
    Hosté se ubránili i protentokrát.

52:51
    Celá situace nakonec není tak vážná, jako vypadalo. Hra pokračuje i se zraněným arbitrem.

52:51
    Na ledě u hostující střídačky zůstal ležet jeden z rozhodčích, ke kterému běží lékař.

52:15
    Ovšem ne na dlouho. Podruhé během třetí třetiny se tým ze Slezska provinil nepovoleným počtem hráčů na ledě. Trest odpyká Moravčík (HAV).

51:49
    Hosté jsou na ledě s pěti hráči, oslabení přežili.

50:50
    Po nahození od modré se kotouč několikrát odrazil od bruslí hráčů, naštěstí pro hosty ale Turšner zasáhl včas.

49:49
    Vlastní nedisciplinovaností se hosté připravují o možnost svého soupeře přehrát. Bednář (HAV) bude pykat za podražení.

48:57
    Po teči z prostoru bezprostředně před brankou Havířova dělily jen milimetry domácí hokejisty od třetí branky.

46:17
    Slezané se ubránili početní výhodě soupeře.

45:53
    Současně vyloučení za podražení Šoustal (OLO) a za nafilmovaný pád Bednář (HAV). Hra bude pokračovat v pěti proti čtyřem.

44:17
    Hosté si nyní zcela evidentně zahráli se šesti bruslaři v poli. Na trestnou lavici odjíždí pykat Šteffko (HAV).

43:03
    Slezané uzamkli svého soupeře v obranné třetině, branku Urbische ale neohrozili.

41:29
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí tým se na začátku třetí části ujímá vedení o dvě branky. V protiútoku se kotouče zmocnil DAVID JANÁS, který nevymýšlel nic složitého a přesnou trefou poslal kotouč do horního růžku branky. Asistence: Miroslav Kuba.

41:04
    Na hráčích Havířova je od úvodního buly vidět snaha vstřelit rychle branku. Kohoutí defenziva ale pracuje dobře.

40:01

Ve druhé části se hrstka diváků na stadionu dočkala branky. V pětadvacáté minutě se po brance Melichárka vedení ujala domácí Olomouc. Třetí část začne v 18:59.