Toronto – Dallas 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 5:1 (kon.) | Buffalo – NY Rangers 1:3 (kon.)
Montreal – Boston 2:1 (kon.) | Tampa – Ottawa 3:1 (kon.) | Florida – Winnipeg 5:2 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 5:1 (kon.) | Nashville – Carolina 2:5 (kon.) | Minnesota – Chicago 4:3 (kon.)
Edmonton – Colorado 8:2 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Ottawa Senators
Pátek 06.12.2013, 01:39 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:16:07)

Ottawa Senators: 8

Je dobojováno. Z vítězství se radují hokejisté Tampy Bay, kteří ve třetí třetině navýšili díky gólu Filppuly z 51. minuty své vedení na 3:1 a tento výsledek vydržel až do samého závěru utkání, byť to ještě hosté zkoušeli bez gólmana v šesti hráči v poli. Ottawa dnes nehrála špatně, dokonce svého soupeře výrazně přestřílela, ale hokej se hraje na góly a ten dnes hosté dali pouze jeden, domácí tři a to rozhodlo.

60:00

59:38
    Jenže hosté jsou s pukem ve středním pásmu, odtud se těžko skóruje.

59:23
    Vhazování před Bishopem, hosté v šesti, branka Senators prázdná.

59:18
    Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

59:00
    Posledních šedesát vteřin třetí třetiny.

58:51
    Hosté to zkouší v šesti, Lehner je na lavičce.

58:28
    Milanu Michálkovi odebral čistě puk zezadu se vracející Ondřej Palát, český souboj ve třetině Lightning.

57:49
    Čas však hostům bleskově "utíká".

57:41
    Hosté to ještě zkouší, stále není nic ztraceno, zvlášť, když by se hostům co nejdříve podařilo snížit.

56:45
    Velká šance hostů, Turris tečuje před Bishopem střelu od modré, pak ještě někdo z hostů dorážel vyražený puk z těsné blízkosti, až Salo dokázal puk odehrát do bezpečí.

55:46
    Těžký zákrok Bishopa proti střele Z. Smitha z pravé strany, ale domácí gólman chytá a přerušuje hru.

55:25
    Na druhé straně po delší době zaměstnal Lehnera Crombeen střelou z pravé strany, přerušená hra, komerční přestávka.

55:00
    Posledních pět minut třetí třetiny, Milan Michálek bojuje o puk ve třetině Tampy, neúspěšně.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 17. Louis (Palát, Carle), 34. Louis (Palát, T. Johnson), 51. Filppula – 27. Wiercioch (Turris)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Hedman, Salo, Carle, Šustr, Barberio, Aulie, Taormina – Killorn, Filppula, Kučerov – Palát, T. Johnson, St. Louis – Purcell, Thompson, J. Brown – Tyrrel, Crombeen
    Ottawa Senators: Lehner (Anderson) – Methot, Karlsson, Phillips, Corvo, Cowen, Wiercioch – MacArthur, Spezza, Condra – Hoffman, Turris, Ryan – M. Michálek, Zibanejad, Conacher – Greening, Z. Smith, Neil

Rozhodčí: Watson, Joannette – Brisebois, Driscoll

Diváci: 16 562