SR 18 – Trnava 1:4 (kon.) | Prievidza – Senica 1:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Bardejov 4:8 (kon.)
Topoľčany – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Detva – Prešov 1:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Michalovce 2:4 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 06.12.2013, 18:001. liga (SR)

V tretej tretine padli dva góly, jeden na domácej strane, druhý dali hostia. Víťazom zápasu sa napokon stali hostia po výsledku 2:4 !
    Pekný zvyšok večera a pekný víkend ešte želá Miroslav Revaj. (20:13:13)

60:00

59:39
    Domácich bolo príliš veľa na ľade a ich tím bude teda hrať v oslabení.

53:44
    Lukáš Ďubeň ( P.Bystrica ) dostáva 2 minúty za úder do oblasti hlavy a krku.

53:44
    Hráč Michaloviec Kmiť dostáva za zákerný faul 5 minút + do konca zápasu.

53:16
    Vokulič to prehnal a za napadnutie dostáva 2 minúty. Presilovke pre hostí.

47:38
    Považská Bystrica dala gól!
    Domáci využívajú presilovku na zníženie stavu na 2:4 ! Autorom gólu v presilovke je STANISLAV VALACH.
    Asistencia : Líška, Filo.

47:01
    Kmiť ( Michalovce ) – 2.min za sekanie.

42:37
    Domáci Lukáš Dubeň sa previnil podrazením a dostáva 2 minúty.

41:28
    Dukla dala gól!
    A je to už rázom hneď v úvode 1:4 ! Autorom gólu Michaloviec je JÁN ŠELIGA.
    Asistencia : Majerník.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine je stav zápasu 1:3. Za domácich snižoval na 1:2 Šimíček. Za hostí strelili góly Majerník a svoj druhý gól v zápase pridal Opatovský.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

32:44
    Hráč hostí Drotár sa previnil hákovaním a dostáva dve minúty.

29:03
    A je to 1:3. Hostia opäť odskakujú domácim o dva góly. Autorom gólu je MARTIN OPATOVSKÝ, ktorý tak strieľa svoj druhý gól v zápase.
    Bez asistencie.

23:59
    A domáci rýchlo odpovedajú a znižujú na 1:2 ! Autorom gólu je JAKUB ŠIMÍČEK.
    Asistencia : Šuda, Ligas

22:12
    A rýchly gól domácich znamená ich vedenie o dva góly ! Autorom gólu je ŠTEFAN MAJERNÍK – 0:2. Stav stretnutia 0:2 !
    Asistencia : Opatovský.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine je teda stav 0:1. hosia strelili gól pri hre 4 na 4 zásluhou Opatovského v 15.minúte. Uvidíme čo prinesie 2.tretina.