Vítkovice – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Zlín – Poruba 2011 5:0 (kon.) | Třinec – Vsetín 5:1 (kon.)
HC Litvínov – HC Plzeň 1:4 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 7:2 (kon.) | Liberec – Písek 4:1 (kon.)
Olomouc – Havířov 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 5:2 (kon.) | Slavia – Hr. Králové 7:1 (kon.)
Pardubice – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Sparta – Letňany 6:2 (kon.)
Berani Zlín
5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pátek 06.12.2013, 13:00Extraliga staršího dorostu

Zápas je u konce, domácí v něm nepustili hosty vůbec k ničemu a připsali si poměrně snadnou výhru. (15:08:20)

60:00

55:23
    Vyloučení i na druhé straně. Za faul loktem je vyloučen domácí Werbik.

53:48
    Přesilovka pro Zlín. Dohnal je vyloučen za faul loktem.

47:38
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí tuhle přesilovou hru využívají střílí Porubě pátou branku! Puk do hostující brány dopravil NICOLAS WERBIK. Asistence: Lukáš Valášek.

47:16
    Na trestnou lavici teď míří hostující Široký, provinil se držením protihráče.

45:18

43:18
    Za hákování je vyloučen hostující Šustala.

40:01

Druhá třetina je u konce, viděli jsme v ní jednu branku domácího celku. Zlínští tak navýšili své vedení a ve třetí třetině budou bránit luxusní čtyřgólový náskok.

40:00

39:02
    Přesilovka tentokrát pro Zlín. Šustala (POR) je vyloučen za hákování.

39:01

37:01
    Další přesilovka pro Porubu. Vyloučen je domácí Pavlůsek za faul kolenem.

35:09

33:09
    Domácí Jiří Karafiát je vyloučen za krosček.

29:47
    Vteřinu před návratem vyloučeného Síkory se domácí znovu prosazují. Branku vstřelil NICOLAS WERBIK. Asistence: Vladimír Váňa, Dominik Schmied.

29:07
    A s hosty bude ještě hůře. Petr Ščurek je vyloučen za hrubost a posílá svůj celek do tří!

28:48
    Hosté jdou znovu do čtyř, za hákování je vyloučen Tomáš Síkora.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 7. Peška (Werbik, Valášek), 14. Kuncek (Pavlůsek), 20. Peška (Werbik, Řezníček), 30. Werbik (Váňa, Schmied), 48. Werbik (Valášek)

Berani Zlín: Haloda – Gabrhelík, Hradila, Váňa, Procházka, Řezníček, Schmied – Bumbál, Kuncek, Peška, Valášek, Dlabaja, Krejčiřík, Karafiát, Kolařík, , Pavlůsek, Stiksa, Werbik.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Sroka – Olšr, Boháč, Široký, Šustala, Hranoš, Síkora, Ščurek, Štěpán – Nardelli, Dohnal, Csomor, Gola, Bartoň, Gřeš, Kurník, Mládek, Korec.