Chabarovsk – Minsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Záhřeb 0:2 (kon.) | Novokuzněck – Doněck 0:2 (kon.)
Novosibirsk – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 2:0 (kon.) | Riga – Čerepovec 1:2 (kon.)
Lev – Jaroslavl 0:1 (po pr.)
po s.n. (0:1)
Amur Chabarovsk
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)
HC Dinamo Minsk
Pátek 06.12.2013, 09:00KHL

Utkání je u konce a hosté v něm nakonec získávají bod navíc díky Geoffu Plattovi, který nádherně provedl Forbsergovu kličku a jednou rukou zasunul puk za Jarvinenova záda. Minsk vítězí v Chabarovsku 3:2 po samostatných nájezdech. To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný den. (11:35:01)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dinamo Minsk.
    Autorem branky je GEOFF PLATT.

Ani Orlov nedává po vynikajícím zákroku Haugena.

Stejně tak hosté a do třetí série půjde Jevgenij Orlov, který bude mít důležitou úlohu.

Domácí nejsou úspěšní ani při druhém pokusu.

Geoff Platt úspěšně provedl kličku ala Forsberg.

Blafák do bekhendu Jana Muršaka nevyšel.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo o vítězí a tak budeme svědky samostatných nájezdů.

62:58
    Hosté se vysunuli a hraje se tak před Jarvinenem.

61:33
    Hráči Chabarovsku kombinují za brankou Dinama.

60:39
    Domácí nabuzeni dobrým výkon ke konci třetí části teď dávají všechny své síly do ofenzívy.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli jak se domácím podařilo krásně vyrovnat utkání, ve kterém se celou dobu nemohli prosadit, ovčem branky Muršaka a Loginova v 52. a 55. minutě vyrovnali skóre na 2:2. Těsně před třetí sirénou se domácí radovali ze třetí branky, ovšem vše nasvědčuje tomu, že puk neskončil za brankovou čárou, ale pouze na horní tyčce. Za vyrovnaného stavu 2:2 tak půjdeme do prodloužení.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 52. Muršak, 55. Loginov (Loginov) – 18. Irgl, 45. Lintner (Surový), rozh. náj. Platt

Amur Chabarovsk: Jarvinen (Jerjomin) – Reese, A. Loginov, Sedunov, V. Loginov, Ježov, Bilalov, Těrjaev – A. Junkov, Korotkov, Petružálek – Šiškanov, Muršak, Stěpanov – Orlov, Krjukov, Lugin – Tarasov, Klimčuk, Smurov.
    HC Dinamo Minsk: Haugen (Šelepňov) – Nogačjov, Krajíček, Lintner, Sinkevič, Kaznaděj, Usenko, Šeleg – Kaljužnyj, Irgl, Stas – Platt, Surový, Matěruchin – Kirjuščenkov, Kitarov, Jefimenko – Lopasčuk, Dadonov, Zacharov, Protasenja.

Rozhodčí: Naumov, Čerenkov – Pavlov, Sazonov