HC Frýdek-Místek
Sobota 28.12.2013, 17:00 • ZS Val. Meziříčí • 2. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák – Zábojník, Hartmann, Heča, Kvapil, Deutsch, Řezáč, Kubáč, Martiník, Matula, Kundera, Škutchan, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Matušenko, Slovák II, Pavlas

HC Frýdek-Místek: Kubáň – Gajda, Měkýš, Podešva, Ovšák, Čintala, Mach, Ivan, Mamula, Sluštík O., Sluštík J., Samiec, Stránský, Gogolka, Kopun, Richter

Rozhodčí: Šutara.

00:01

00:45
    Oba týmy mají problémy s přechodem modré čáry.

01:00
    Offside Frýdku-Místku.

01:40
    Slovák II jako první prověřil Kubáně po přihrávce zpoza branku. Gólman Frýdku úspěšnější.

02:48
    Martiník byl nabruslený mezi obráci na modré čáře, ale přihrávku přes celé kluziště nezpracoval.

03:10
    Sám před Kubáněm Pavlas, ale v zakončení selhal. Následně za držení vyloučen Podešva (FM).

04:05
    Hosté se po krátkém tlaku Bobrů osvobozují.

04:45
    Bobrům se nedaří znovu dostat do pásma.

05:01
    Po pěkné ráně Matuly od modré čáry buly v útočném pásmu Bobrů.

05:10
    Frýdek kompletní.

05:25
    Gogolka to zkusil sám z pravé strany, jeho střela na vzdálenější roh branky skončila ve Slovákově lapačce.

06:10
    Po sérii odrazů se puk naposledy od Matuly odrazil do protipohybu Kubáně, ten se štěstím vyrazil.

06:43
    Ihned po buly před Slovákem to zkusil z první Mach, ale střela mu nesedla. Na druhé straně vybojoval buly v útočném pásmu Miroslav Varga.

06:56
    Sluštík O. sám před Slovákem, ale na poslední chvíli za záchranou brzdu zatáhl Slovák II (VAL) a znemožnil Sluštíkovi zakončit. Vyloučen za sekání.

07:33
    Hosté jsou usazení před Slovákem, ale nedaří se jim připravit si střeleckou pozici.

08:21
    Bobři se až teď osvobozují. Hosté i přes dlouhou kombinaci ani jednou nevystřelili.

08:56
    Bobři jsou kompletní.

09:28
    Špatné střídaní domácích mohl z mezikruží potrestat Sluštík J., ale vůbec netrefil branku. O chvíli později se dostal ještě ke druhé střele a z tou si bez problémů poradil Slovák.

10:20
    Mamulovo nahození ze středního pásma raději Slovák podržel v lapačce.

11:06
    Deutch to zkusil z nulového úhlu a Kubáň nepředvedl vůbec jistý zákrok.

11:40
    Hosté ujížděli dva na jednoho, ale do přihrávky se výborně položil Řezáč.

13:10
    Škutchan z levého kruhy vyprášil Kubáňovy betony, puk pak ještě poskakoval v brankovišti, ale David Varga se k němu včas nedostal.

14:09
    Zakázané uvolnění Frýdku – Místku. Bobři jsou teď o něco aktivnějším týmem.

14:18
    Řezáč udržel pásmo a vybojoval střeleckou pozici pro Slováka II, tomu však střela vůbec nesedla a sotva se došourala ke Kubáňovi.

14:55
    Zblokovaná střela Frýdku se odrazila až skoro ke stropu, domácí obrana byla dezorientována a touš padl přímo před Stánského, který však trefil přímo Slovákovu hruď.

15:41
    Nahození Martina Vargy se nikomu tečovat nepodařilo. Je z toho nakonec buly před Kubáněm.

16:45
    Po střetu za brankou domácích zůstal na ledě lžet nehybně jeden z hráčů Frýdku.

Ač rozhodčí ukázal že vylučovat nebude, nakonec se rozhodl jednoho z domácích poslat na trestnou lavici za držení.

Otřeseného Podešvu odvážejí spoluhráči na střídačku.

Vyloučen nakonec Deutsch (VAL).

17:30
    Hosté opět kombinovali v pásmu, ale nakonec se sami vyhnali ven.

18:00
    I podruhé se hráči Frýdku museli vrátit až k vlastní brance po nepřesné přihrávce.

18:42
    Až teď si Slovák sáhl na puk po nahození Čintaly od modré čáry.

18:45
    Bobři kompletní.

19:04
    Deutsch poslal kotouč na vlastní střídačku, čárový ukazuje, že to bylo s tečí.

19:30
    Stránský to zkusil sám a dostal se ke střele z vrcholu kruhů. Slovák se však překvapit nenechal.

19:56
    Zbytečné nedovolené bránění Měkýše (FM). Přesilovka pro Bobry.

20:00

Zásahy brankářů v první třetině: Slovák 12 – Kubáň 9. Druhá třetina začne přibližně v 17:47.

20:01

20:30
    Bobři hrají přesilovku, ale nedaří se jim dostat do pásma.

21:03
    Puk se po nahození od modré čáry odrazil před Škutchana, na kterého zívala prázdná branka, ale než stačil zpracovat Kubáň byl na svém místě.

21:27
    Frýdek se osvobozuje a Bobři začínají od Slováka.

21:56
    Hosté kompletní.

22:56
    Matula sám před Kubáněm v těžké pozici z bezprostřední blízkosti trefil pouze betony přesouvajícího se golmana.

23:44
    Zakázané uvolnění Frýdku – Místku.

24:14
    Hosté hráli chvíli dokonce v sedmi, ale čárový stojící přímo u střídačky si ničeho nevšiml.

24:58
    Oba brankáři si připsali po jednom zákroku po střelách od modré čáry.

25:47
    Rozhodčí přehlédl dva nebo tři jasné fauly domácích hráčů před Slovákem, a hráči i fanoušci hostujícího týmu se hodně zlobí.

26:12
    Mamula vyzkoušel Slovákovu pozornost střelou na lapačku z vrcholu kruhů.

26:30
    David Varga sám na Kubáně nezvolil ani střelu ani kličku a nakonec z toho ani pořádná šance nebyla.

27:13
    Jasné podražení tentokrát na druhé straně, rozhodčí tuto fázi zápasu oboustraně moc nezvládají.

28:36
    Domácí byli chvíli usazeni před Kubáněm a dostali se i k několika střelám, ale se všemi si s přehledem golman hostí poradil.

29:46
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Škutchan si pohrál z obráncem Frýdku a mezi jeho nohami poslal krásnou přihrávku na TADEÁŠE KUNDERU který kličkou do protipohybu nedal Kubáňovi šanci a zakončil do prázdné branky. Asistence: Roman Škutchan, Jakub Řezáč.

31:20
    Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat a jsou momentálně o poznání aktivnější. O. Sluštík v zatím poslední šanci vyprášil Slovákovy betony.

31:57
    Hartmannově střele všichni hráči uhnuli a Kubáň tak neměl problém najít si kotouč a schovat jej v rukavici.

32:26
    Kundera je při chuti a obral o puk obránce Frýdku a z pravého kruhu nemířil vůbec špatně, ale nechal pouze vyniknout Kubáně.

33:20
    Nepřesnosti v rozehrávce Frýdku připravily hosty o dvě velice zajímavě rozehrané příležitosti.

35:17
    Rozhodčí stále nic nepískají a hra se začíná přiostřovat. Naposledy to pocítil J. Sluštík za Slovákovou brankou.

36:16
    Rozhodčí nepískají ani offsidy. Hosté teď v situaci 2 na 1 sami přestali hrát, protože si byli vědomi, že stojí v postavení mimo hru. Rozhodčí vůbec nepískali.

37:10
    Bobři nadvakrát nedokázali vyhodit a málem trestal Měkýš. Jeho pumelici od modré čáry na poslední chvíli přizvedl jeden z domácích obránců do ochranné sítě.

38:00
    Kundera zaváhal na útočné modré, ale unikající Sluštík váhal se zakončením příliš dlouho.

38:10
    Z protiútoku přesilovka pro Bobry. Richter (FM) vyloučen za podražení.

38:45
    Bobři si nejsou schopni přesně přihrát a okrádají se sami o čas ve výhodě.

39:22
    Heča trefil od modré prvního hráče a hosté se osvobozují.

39:42
    Střela Miroslava Vargy na vyrážečku Kubáně. Ten se štěstím chytá.

40:00

Zásahy brankařů ve druhé třetině: Kubáň 11 (20) – Slovák 6 (18). Třetí třetina začne přibližně v 18:29.

40:01

40:10

40:40
    Martiník si na modré hezky najel na Stránského a posadil ho na zadek.

41:23
    Offside Frýdku – Místku.

42:00
    Vypadá to, že Bobři se budou snažit hlídat obrannou modrou čáru a nebudou příliš vyrážet do útoku.

42:16
    Dvě minuty pro Martiníka (VAL), který na poslední chvíli zabránil O. Sluštíkovi dorazit do prázdné branky, za držení.

42:49
    Hosté jsou usazení v pásmu a Slovák schoval puk do rukavice po nahození od modré čáry.

43:20
    Obrovský tlak Frýdku!!! Slovák s pomocí obrany drží svůj tým.

44:16
    Bobři se štěstím kompletní.

44:30
    Slovák II s Martiníkem vyskakujícím z trestné lavice 2 na 1, Slovákova přihrávka přes padajícího obránce však nebyla vůbec přesná.

45:02
    Čárový přehlédl další jasný offside a do šance se dostal Ivan. Slovák opět podržel po střele z mezikruží svůj tým.

45:44
    Martin a David Varga z protiútoku 2 na 1. David zvolil střelu, ale puk mu při ní sjel z hole.

46:30
    Miroslav Varga při úniku 3 na 2 našel Martiníka před prázdnou bránou, ten však místo zakončení ještě hledal zpět najíždějícího třetího útočníka, ale přihrávka mířila na paty. Velká škoda pro domácí tým, který je teď hodně nebezpečný z protiútoků.

47:56
    Ivan si počkal při střídání Bobrů na útočné modré, ale střelou z levého kruhu vůbec netrefil branku.

48:38
    Kopun převzal na modré puk objel branku a pokoušel se zasunout u druhé tyče. To se mu však podle představ nepodařilo.

49:26
    Střela Miry Vargy z mezikruží Kubáňovi vypadla, ale Matula jej na brankové čáře nepřetlačil a brankář hostů si připisuje velice důležitý zákrok.

50:23
    Měkýš z mezikruží těsně vedle pravé Slovákovy tyče !!

50:45
    Ovšákovo nahození ze středního pásma raději Slovák ukryl do rukavice.

51:10
    Škutchanova dorážka Hečovy střely z bezprostřední blízkosti pouze do Kubáně.

51:47
    Zakázané uvolnění Bobrů.

52:02
    Hartmann to zkusil sám přes celé hřiště, ale střela z vrcholu kruhů mu vůbec nesedla.

52:40
    Slovák II sám před Kubáněm těsně minul!

53:22
    Rozhodčí místo zakázaného uvolnění domácího týmu přerušil hru až po zašlápnutí puku a Bobři tak mají buly před Kubáněm.

53:42
    Dvě minuty za zdržování hry pro gólmana Slováka (VAL). To může domácího brankáře ještě hodně mrzet.

54:14
    Bobři měli jít do tří, sudí opět nepíská jasný faul.

54:43
    Domácí se osvobozují.

55:15
    Bobři se opět osvobozují.

55:35
    Slovák přerušil hru po střele od modré čáry.

55:42
    Domácí hrají v plném počtu.

56:35
    Ivanova dělovka pouze do připraveného Slováka.

56:48
    Ivan sám na Slováka nedal. Následně rozhodčí k překvapení všech vylučuje Řezáče (VAL) za sekání. Tentokrát to faul pro změnu nebyl.

57:31
    Po nahození z poloviny hřiště buly před Slovákem.

57:56
    Machovi se podařilo překonat Slováka. Bohužel pro hosty až v době kdy byla domácí branka vychýlena ze své pozice.