Chanty-Mansijsk – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Omsk – Vladivostok 4:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Novokuzněck 2:0 (kon.)
Barys – Chabarovsk 8:2 (kon.) | Petrohrad – Ufa 1:2 (kon.) | Riga – Lev 1:2 (0:2 po s.n.)
Barys Nur-Sultan
8:2 (2:1, 4:0, 2:1)
Amur Chabarovsk
Sobota 28.12.2013, 12:30 • Sport Complex Kazakhstan • KHL

51:20
    Hosté mají výhodu přesilové hry! Za podražení je vyloučen domácí obránce Tserenok, který navíc dostává osobní desetiminutový trest za neuposlechnutí hlavního rozhodčího.

40:01
    Hosté hrají bez vyloučeného Petružálka, který dostal trest na konci druhé třetiny.

34:10
    Hosté ztrácejí výhodu přesilové hry. Vyloučen je Loginov.

32:05
    Další přesilovka pro hosty! Vyloučen je Zhailauov, který navíc dostává desetiminutový trest za úder na hlavu.

29:15
    Přesilovka hostů však trvala pouhých 15. vteřin. Faulu se dopustil Bykov a bude se hrát čtyři na čtyři.

29:00
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Blokhin jde na trestnou lavici za podražení.

23:05
    Další přesilovka pro domácí! Vyloučen je Sedunov.

19:20
    Na trestné lavici je opět domácí Barker a hosté tak mají druhou výhodu přesilové hry, která se jim z větší části přenese i do druhé třetiny.

15:30
    Další přesilová hra pro Astanu! Na trestné lavici opět Korotkov.

12:10
    Přesilovou hru si zahrají také hosté. Na trestnou lavici se posadí domácí obránce Barker.

10:15
    Domácí si zahrají první přesilovku. Vyloučen byl hostující Korotkov.

Filip Langr

Branky a nahrávky: 12. Bochenski (Lundin), 16. Dawes (Barker, Bochenski), 22. Upper (Zhailauov, Romanov), 24. Dawes, 34. Bochenski (Boyd), 36. Blokhin (Rudenko, Romanov), 41. Lundin (Dawes, Bochenski), 47. Dawes (Barker, Bochenski) – 20. Stepanov (Loginov, Murygin), 57. Lugin (Dubinin, Bilalov)

Barys Nur-Sultan: Ahonen (Yeremeyev) – Lundin, Blokhin, Savchenko, Litvinenko, Semyonov, Barker, Tserenok – Dawes, Bochenski, Boyd, Rudenko, Starchenko, Antropov, Zhailauov, Upper, Romanov, Polishchuk, Panshin, Rakhmanov
    Amur Chabarovsk: Murygin (Jarvinen) – Loginov A., Bykov, Sedunov, Loginov V., Yezhov, Bilalov, Teslenko, Teryayev – Korotkov, Yunkov, Petruzalek, Tarasov, Shishkanov, Stepanov, Dubinin, Lugin, Orlov, Smurov, Klimchuk, Abramov

Rozhodčí: Naumov, Ravodin – Misyur, Raming