Nottingham – West Ham 5:0 (kon.) | Derby – Chelsea 0:2 (kon.) | Manchester Utd. – Swansea 1:2 (kon.)
Manchester United
1:2 (1:1)
Swansea City
Neděle 05.01.2014, 17:30 • Old Trafford, Manchester • FA Cup

90+3
    Bony Wilfried mohl potvrdit vítězství hostů, ale z vápna branku těsně minul! To je velká škoda pro Swansea.

90
    Swansea právě vstřelila branku!
    A zdá se být rozhodnuto! Routladge poslal z křídla nadýchaný centr, který BONY WILFRIED uklidil za záda Lindegaarda krásně umístěnou hlavičkou!

85
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází de Guzman, přichází Vazquez.

86
    Obrovská šance pro Swansea! Míč proletěl přes všechny obránce až k de Guzmanovi, který byl na malém vápně úplně sám, ale se zakončením si dal na čas a o míč přišel! To by mohlo hosty mrzet!

83
    Tak žlutá karta i pro Tiendalliho, který si pustil pusu na špacír, což se sudímu vůbec nelíbilo.

82
    Chico Flores poslal k zemi unikajícího Chicharita a vidí žlutou kartu.

80
    Fábio se na trávníku příliš neohřál, již po čtyřech minutách míří do kabin po likvidačním zákroku na Caňase! Nutno dodat, že červená karta byla na místě!

79
    Bony Wilfried již před sebou nikoho neměl, ale Alexander Büttner fantastickým skluzem odebral míč hostujícímu forvardovi!

76
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Ferdinand, přichází Fábio.

64
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Shelvey, přichází Caňas.

63
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Valencia, přichází Januzaj.

44
    Büttner nyní vyvolal poplach v obraně Swansea, když poslal do vápna 2 centry. Valenciovi chybělo pár centimetrů k tomu, aby na míč hlavou dosáhl a uklidil jej do prázdné branky.

41
    Amat odměněn žlutou kartou za zákrok na Chicharita z osmatřicáté minuty, kdy nechal Dean pouze výhodu pro Manchester.

29
    Tak pozor! Cleverley opět fauluje a je tu další standardní situace pro Swansea. Tentokrát z ještě lepší pozice! Míč má na hranici vápna postavený de Guzman.

21
    Tak to je obrovská škoda pro Manchester United! Welbeck skvěle vysunul za obránce Kagawu, který před sebou měl pouze Tremmela, ale Chico mu míč skvělým skluzem odebral z vlastnictví.

18
    Welbeck nabídl Valenciovi skvělou pozici k zakončení, ale křídlo Manchesteru branku z bodu pro pokutový kop trestuhodně přestřelilo.

16
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Swansea se neradovala z vedení ani pět minut a je vyrovnáno! Nádherný centr vyslal z levé strany Büttner na JAVIERA HERNANDÉZE, který se fantasticky uvolnil ve vápně a nezaváhal téměř z bezprostřední blízkosti.

12
    Hosté se ujímají vedení! Ferdinand zaspal, čímž nabídl WAYNE ROUTLEDGOVI příliš mnoho prostoru. Ten se ho zhostil na výbornou a v souboji s Lindegaardem uspěl nádherným lobem!

11
    To snad ne! Nádherná narážečka dua Welbeck – Kagawa nabídla Chicharitovi fantastickou šanci, ale ten promáchl míč z bodu pro pokutový kop.