Toronto – NY Islanders 3:5 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Tampa 2:4 (kon.)
Nashville – San Jose 3:2 (kon.) | Arizona – Calgary 6:0 (kon.) | Edmonton – St. Louis 2:5 (kon.)
Vancouver – Pittsburgh 4:5 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Boston 5:2 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 1:2 (0:1 po s.n.)

Československá stopa v utkání

Marek Mazanec (NSH) (26 zásahů, 2 inkasované branky, 60 minut na ledě)

Zápas Predátorů se Žraloky končí naprosto stejným výsledkem, jako první setkání obou týmů v aktuálně probíhající sezóně. O výhře domácího Nashvillu rozhodla druhá třetina, kde padly celkem čtyři góly. Hned tři z nich dopravili do sítě Anttiho Niemiho domácí, a tak se nakonec radují z těsného vítězství 3:2.

60:00

59:28
    San Jose i nadále kombinuje podél mantinelu v útočném pásmu, Brent Burns se odhodlal ke střele, ale trefil pouze hráče před sebou.

59:16
    Oddechový čas pro hosty.

59:16
    Necelé třičtvrtě minuty do konce třetí třetiny a San Jose i nadále pokračuje bez brankáře. Vhazování proběhne opět před Mazancem.

58:38
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Tak pozor, ještě je tu šance pro San Jose na to, aby hosté něco s výsledkem zápasu udělali. Žraloci už odvolali brankáře Anttiho Niemiho ven ze své svatyně a to se jim pořádně vyplácí. Další akce v útočné třetině dokázal využít PATRICK MARLEAU. Dostal puk na pravou stranu brankoviště a Marek Mazanec už tentokrát ani nemohl stačit na jeho zakončení. Asistence: Matthew Nieto, Jason Demers.

58:06
    Marek Mazanec má po střele Vlasica od modré čáry další práci, ale zatím si počíná skvěle.

57:45
    Ještě než začne další komerční přestávka, probíhají v prostoru ve středním pásmu menší rozepře. Vše ale dopadne v klidu a bez trestu. Po přestávce se bude pokračovat.

57:18
    Následně také gólman Žraloků pomůže svému týmu s rozehrávku, hosté už míří směrem před Marka Mazance.

56:42
    Antti Niemi se následně vytahuje zákrokem proti střele Mattiase Ekholma.

56:07
    Nashville už je znovu za brankou svého soupeře, tam byl ale také dobře postavený Joe Pavelski, který vyhazuje puk alespoň do středního pásma. Sharks potřebují získat závěrečný tlak.

55:16
    Jako blesk z čistého nebe přišla akce Legwanda zpoza branka Niemiho, ale Fin ve svatyni San Jose Sharks všechny problémy včas řeší.

54:38
    Český brankář stále více uklidňuje hru Nashvillu. Hosté mají teď sice více ze hry v útočném pásmu, ale gólman Predators řeší všechny problémy svého týmu.

53:59
    Dobrá možnost pro Patricka Marleaua, jenže jeho zakočení z první nebylo ani trochu přesné.

53:35
    Když se Nashville nemůže dostat do útoku, alespoň se snaží kotouč držet ve střední třetině. Další potlesk od fandů sklízí za svůj zákrok Marek Mazanec, chytající očividně ve skvělé pohodě.

52:57
    Marek Mazanec si zákrok připisuje, útočníci v bílých dresech k němu puk ale pouze dotlačili, a tak neměl tak složitou práci.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 24. Legwand (Smith, Weber), 28. Ekholm (Legwand), 32. Josi (Weber, Hornqvist) – 27. Pavelski (Boyle, Demers), 59. Marleau (Nieto, Demers)

Nashville Predators: Mazanec – Josi, Weber, Jones, Ekholm, Ellis, Klein – Hornqvist, Fisher, Wilson – Hendricks, Cullen, Bourque – Smith, Legwand, Spaling – Stalberg, Gaustad, Nystrom
    San Jose Sharks: Niemi – Vlasic, Boyle, Irwin, Demers, Braun, Stuart – Burns, Thornton, Pavelski – Nieto, Marleau, Kearns – Hamilton, Desjardins, Sheppard – Brown, McCarthy, Hayes

Rozhodčí: Mike Hasenfratz, Darcy Burchell – Don Henderson, Bryan Pancich

Diváci: 15016