Toronto – NY Islanders 3:5 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Tampa 2:4 (kon.)
Nashville – San Jose 3:2 (kon.) | Arizona – Calgary 6:0 (kon.) | Edmonton – St. Louis 2:5 (kon.)
Vancouver – Pittsburgh 4:5 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Boston 5:2 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 1:2 (0:1 po s.n.)
Nashville Predators
3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
San Jose Sharks
Středa 08.01.2014, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

44:05
    Příležitost pro hosty, jak se dostat na kontaktní gól. Dvě minuty za hákování totiž dostává statný domácí obránce Shea Weber (NSH). Oslabení pro Nashville.

33:38
    Hlavní rozhodčí opět přerušil hru, tentokrát kvůli přestupku domácích. Za katr míří dvě minuty odpykat Predátor Spaling (NSH), který se provinil držením protihráče.

26:10
    Přichází první vyloučení ve druhé třetině, přesilovou hru si zahrají hokejisté z Kalifornie. Dvě minuty za zdržování hry dostává domácí hokejista Mattias Ekholm (NSH). Možnost pro Žraloky vyrovnat.

08:57
    Nevýhodnou pozici v oslabení si v tuto chvíli vyzkouší také domácí Nashville. Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje od hlavního rozhodčího Matt Cullen (NSH).

00:10
    Příliš dlouho se bez přerušení nehrálo, pouze deset vteřin. Po uplynutí téhle doby dostává hostující Joe Thornton (SJS) dvě minuty za hákování a Predators čeká přesilovka.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 24. Legwand (Smith, Weber), 28. Ekholm (Legwand), 32. Josi (Weber, Hornqvist) – 27. Pavelski (Boyle, Demers), 59. Marleau (Nieto, Demers)

Nashville Predators: Mazanec – Josi, Weber, Jones, Ekholm, Ellis, Klein – Hornqvist, Fisher, Wilson – Hendricks, Cullen, Bourque – Smith, Legwand, Spaling – Stalberg, Gaustad, Nystrom
    San Jose Sharks: Niemi – Vlasic, Boyle, Irwin, Demers, Braun, Stuart – Burns, Thornton, Pavelski – Nieto, Marleau, Kearns – Hamilton, Desjardins, Sheppard – Brown, McCarthy, Hayes

Rozhodčí: Mike Hasenfratz, Darcy Burchell – Don Henderson, Bryan Pancich

Diváci: 15016