Chabarovsk – Čerepovec 1:3 (kon.) | Vladivostok – Atlant 2:3 (kon.) | Novokuzněck – Jaroslavl 1:2 (kon.)
Novosibirsk – Petrohrad 4:0 (kon.) | Čeljabinsk – Riga 2:5 (kon.) | Magnitogorsk – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
Ufa – HC Slovan 4:2 (kon.) | Nižněkamsk – Lev 1:4 (kon.) | N.Novgorod – Barys 7:2 (kon.)
Viťaz – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Chanty-Mansijsk 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Čtvrtek 09.01.2014, 16:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Děkuji vám za pozornost a přeji vám pěkný zbytek dne. (18:08:25)

Zápas je u konce. Hosté dle předpokladů vsítili třetí gól ve třetí třetině a z utkání si tedy odváží všechny tři body. Domácím se podařilo po zásluze Cibaka snížit na stav 1:2, Jefimov však přesně minutu před koncem poslal do prázdné brány třetí kousek.

60:00

59:00
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    ALEXEJ JEFIMOV ještě navyšuje skóre hostů po dobré nahrávce od Guseva a Lisutin loví třetí puk z vlastní sítě. Asistence: Sergej Gusev, Igor Jemelejev.

58:51

58:02
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty zápasu. Domácím se začíná čas neúprosně krátit.

56:51
    Koroljov (CEC) dostává dvouminutový trest za sekání.

55:25
    Kovář stále drží náskok svého týmu a nedává soupeřovi možnost vyrovnat. Nyní vykryl bombu Kousala.

54:18
    Afinogenov zavezl kotouč před Kováře ale nedokázal zakončit.

51:05
    Další nebezpečný závar před Lisutinem.

49:15
    Lazarev dostal nečekanou přihrávku před bránu hostů a kdyby stihl zareagovat, mohl padnout gól! Velké štěstí pro domácí.

48:02
    Čechov právě vstřelil branku!
    Domácí snižují na rozdíl pouhé jedné branky! MARTIN CIBAK pálil po přihrávce od Koroljuka z pravého kruhu a kotouč se od horní tyče odrazil do brány! Asistence: Alexander Koroljuk

45:10
    Spousta nepřesností ve středním pásmu.

43:41

43:28
    Afinogenov projel přes modrou a z první pálil. Kovář se štěstím vyráží.

42:52
    První střela domácích za přesilovku. Kovář ji bez problému vykryl.

41:54
    Viklund dokázal zahrozit na domácí bránu ve vlastním oslabení.

41:41
    A je tu další vyloučení na straně hostů. Žuralijov (JEK) dostává dvouminutový trest za podražení.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 49. Cibak (Koroljuk) – 14. Černov (Lazarev, Malychin), 34. Jemelejev, 59. Jefimov (Gusev, Jemelejev)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin(Backlund) – Chafizullin, Porseland, Golovkov, Malevič, Mezei, Seleznjov, Kudinov – Šitikov, Cibak, Koroljuk – Klimenko, Kokšarov, Afinogenov – Soloduchin, Koroljov, Kousal – Rybakov, Makejev, Šatckij
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář(Lobanov) – Gusev (C), Žuralijov, Viklund, Lepistö, Antonov, Megalinskij, Rybnickij, Trjamkin – Levandovskij, Jefimov, Jemelejev – Lazarev, Černov, Malychin – Fjodorov, Simakov, Demagin – Golyšev, Strelcov, Arkalov

Rozhodčí: Gofman, Kulakov – Palej, Sivov