Chabarovsk – Čerepovec 1:3 (kon.) | Vladivostok – Atlant 2:3 (kon.) | Novokuzněck – Jaroslavl 1:2 (kon.)
Novosibirsk – Petrohrad 4:0 (kon.) | Čeljabinsk – Riga 2:5 (kon.) | Magnitogorsk – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
Ufa – HC Slovan 4:2 (kon.) | Nižněkamsk – Lev 1:4 (kon.) | N.Novgorod – Barys 7:2 (kon.)
Viťaz – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Chanty-Mansijsk 2:3 (1:2 po s.n.)
Metallurg Magnitogorsk
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
CSKA Moskva
Čtvrtek 09.01.2014, 14:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

Hosté sice dokázali snížit na začátku třetí třetiny zásluhou Radulova, ale to bylo od nich vše. Místo toho, aby následně vrhli všechny síly do útoku, tak nedokázali držet delší dobu puk na hokejkách, což byl hlavní důvod, proč dnes neuspěli. (16:01:35)

60:00

59:50
    Kotouč je však v obranném pásmu hostů. Je rozhodnuto.

59:25
    Oddechový čas pro hosty.

59:25
    Frolov z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřeli Košečkina.

59:15
    Daří se jim to až teď. Hrají v šesti.

58:50
    Hosté se ale nemohou dostat z pásma, aby mohli odvolat gólmana.

58:01
    Poslední 2 minuty zápasu.

57:30
    CSKA už moc času na zkorigování zápasu moc nezbývá.

55:27
    Prosti střele Grigorenka vytáhl svůj pravý beton Košečkin.

54:00
    Hosté jsou sice v pásmu, ale puk si posílají pouze po mantinelech.

52:37
    Nepryjajev vystihl rozehrávku domácích a zkoušel to objetím branky, Košečkin se ale k tyči přesunul včas.

51:33
    Magnitogorsk drží puk na svých holích a nikam nespěchá, pouze kombinuje v útočeném a obranném pásmu.

50:13
    Domácí se vystavili postavení mimo hru.

49:00
    Oba týmy nyní nejsou schopny vymyslet překvapivou přihrávku a tak si posílají puk po mantinelech.

47:20
    Magnitogorsk po delší době zatlačil hosty před jejich branku.

44:31
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Hosté se ale přeci jen prosazují. Útočnou akci založil skvělým pasem přes dvě třetiny hřiště Eminger. Filppula pak předložil kotouč na druhou stranu ALEXANDRU RADULOVOVI, který neměl problém trefit prázdnou branku. Asistence: Ilari Filppula, Steven Eminger,

44:10
    Lee z velké dálky vyzkoušel pozornost Proskurjakova.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 14. Mozjakin (Zaripov), 24. Mozjakin (Kovář, Birjukov), 37. Těreščenko (Brent) – 45. Radulov (Filppula, EMinger)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Lee, Těreščenko, Malenkich, Ibragimov, Chabarov – Mozjakin, Kovář, Zaripov – Pare, Timkin, Kazionov – Brent, Plationov, Potěchin – Shenfeld, Osala, Malinovskij – Kameněv.
    CSKA Moskva: Proskurjakov (Staňa) – Denisov, Zajcev, Mišarin, Rylov, Eminger, Jegoršev, Ogurtsov – Lisin, Prochorkin, Frolov – Filppula, Morozov, Radulov – Žarkov, Nepryjajev, Muršák – Ljubimov, Grigorenko, Fjodorov – Saprykin.

Rozhodčí: Gašilov, Cyplakov – Michel, Šichanov