Jihlava – Sparta 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Vsetín 3:2 (2:0 po s.n.) | Zlín – Chomutov 5:4 (2:1 po s.n.)
Kometa Brno – Kladno 7:3 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 2:8 (kon.) | Vítkovice – Liberec 1:8 (kon.)
K. Vary – Poruba 2011 4:7 (kon.) | HC Litvínov – Hr. Králové 4:5 (kon.) | Ústí n/L – Pardubice 2:11 (kon.)
Písek – Olomouc 0:3 (kon.) | Letňany – Havířov 5:6 (kon.) | Třinec – Slavia 3:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Berani Zlín
5:4 (2:2, 1:2, 1:0 - 0:0)
Piráti Chomutov
Sobota 11.01.2014, 12:30 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu

54:44
    Teď si ovšem zahrají přesilovku pro změnu hosté. Na trestnou lavici odchází Dominik Hladiš na 2 minuty za napadení.

52:27
    Přesilovka Beranů bude dvojnásobná. Fauloval totiž Martin Strunz a jde si sednout na 2 minuty za katr.

51:33
    A máme tady další přesilovku pro domácí celek! Vyloučen je Marcel Hlaváček na 2 minuty za podražení.

47:51
    Domácí si zahrají přesilovku. Na 2 minuty odchází na trestnou lavici Petr Macháček za hákování. Ideální příležitost pro domácí srovnat stav utkání.

43:06
    Chomutovští si zahrají přesilovku. Domácí tým byl v šesti. Trest odpyká Štěpán Fryšara.

33:02
    A síly na ledě se srovnají. Na trestnou lavici odchází Jan Páleník na 2 minuty za hákování. Uvidíme tedy hru 4 na 4.

32:45
    Chomutovští si zahrají další přesilovku. Na trestnou lavici odchází Roman Kosorin na 2 minuty za podražení.

14:52
    Marcel Hlaváček z Chomutova je vyloučen na 2 minuty a domácí si tedy zahrají přesilovku.

09:33
    A Chomutov si zahraje další přesilovku. Tomáš Pavlůsek si jde sednout a katr na 2 minuty za napadení.

08:21
    A první přesilovku si zahrají také hosté. Na 2 minuty odchází Martin Řezníček za hákování.

02:06
    A toho plyne první vyloučení. Na trestnou lavici odchází Adam Novák na 2 minuty za držení protihráče.

Jan Kobylík

Branky a nahrávky: 5. Hladiš (Procháka), 15. Procházka, 26. Gazda (Rezek, Gago), 54. Vyoral (Procházka), rozh. náj. Hladiš – 9. Wágner (Páleník, Macháček), 11. Lyszczarczyk (Toman, Wágner), 28. Lyszczarczyk, 29. Toman (Páleník, Kašpar)

Berani Zlín: Ling (Šimonů) – Gabrhelík, Řezníček, Váňa, Procházka, Schmied, Gazda, Kosorin – Pavlůsek, Fryšara, Dlabaja, Rezek, Vyoral, Kotek, Gago, Kolařík, Hladiš, Bumbál, Valášek
    Piráti Chomutov: Lukeš (Danylec) – Páleník, Hlaváček, Hierman, Novák, Kozák – Polák, Lyszczarczyk, Macháček Aleš, Kašpar, Dimitrov, Macháček Petr, Rohla, Toman, Wágner, Strunz

Rozhodčí: Klimecký – Goňa, Bryška