Jaroslavl – Viťaz 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Chabarovsk 3:0 (kon.) | Atlant – N.Novgorod 4:5 (kon.)
Petrohrad – Kazaň 3:1 (kon.) | Riga – Vladivostok 2:5 (kon.) | HC Slovan – Novosibirsk 2:1 (2:1 po s.n.)
Lev – Novokuzněck 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
Lev Praha
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)
Metallurg Novokuzněck
Pondělí 13.01.2014, 19:00 • Tipsport Arena, Praha • KHL

Je po zápase. HC LEV Praha dokázal vstát z mrtvých, když ještě pět minute před koncem zápasu prihrával o dvě branky a vypadalo to, že skvěle chytající brankář Sorokin je k nepřekonání. Pak se ale trefil Pter Vrána a v poslední minutě dílo dokonal Jiří Sekač. vítězi nakonec rozhodli až samostatné nájezdy. Tam byl také šťastnější Lev. Rozhodující nájezd trefil David Ullstrom. (21:30:29)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Lev Praha.
    DAVID ULLSTROM svůj nájezd proměnil a rozhoduje oo vítězství.

Artyom Garejev končí na betonu Petri Vehanena.

Jiří Sekáč nezvládl kličku ala Peter Forsberg.

64:17
    Maenpaa se vydal na steč do útočného pásma, ale nerozuměl si se spoluhráči.

63:30
    Jaakola střílí od modré. Mimo.

62:58
    Němec rozehrává zpoza brány.

62:11
    Sorokin si připsal další úspěšný zákrok. tentokrát ramenem.

61:05
    Jaakola uklidňuje hru. Rozehrává do brankáře.

60:33
    Lev drží útočné pásmo.

60:01

Třetí třetina je za námi. Až do posledních minut to vypadalo lépe pro hosty, ale Lev dokázal v posledních pěti minutách zařídit vyrovnání. Nyní jde na řadu prodloužení.

60:00

Jan Řápek

Branky a nahrávky: 55. Vrána (Thornberg, Sekáč), 60. Sekáč (Thornberg, Němec), rozh. náj. Ullstrom – 3. Vyglazov, 43. Veličkin (Galimov, Garejev)

Lev Praha: vehanen – Jaakola, Gragnani, Meanepaa, Ševc, Oystrick, Němec, Matai, Nakládal – Novotný, Azevedo, ullstrom – Sekáč, zackrisson, Thornberg – Birner, Vrána, Řepík – Ridderwall, Kapanen, Cingel
    Metallurg Novokuzněck: Sorokin – Martynov, Mantyla, Kapotov, Kuklev, Kamalov, kanarkij, Skutar – Akmentov, Galimov, Zafjarov – Valuskij, McLean, Lapenkov – Garyjev, Jemelin, Vilichkin – Vyglazov, kurepanov, Mytrijakov