3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
HSC Csíkszereda
sk Pondělí 27.01.2014, 18:30MOL liga

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zbytok večera. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (20:37:35)

Skončil sa zápas medzi HC Nové Zámky a HSC Csíkszereda a domáci v ňom zvíťazili tesne 3:2. Domáci v 43. minúte zásluhou Čaládiho zvýšili na 3:1, ale v 51. minúte na 3:2 znížil Curilla a postaral sa tak o drámu až do konca. V závere zápasu hostia skúšali hru bez brankára, ale nevytvorili si žiaden väčší tlak a domáci ubránili svoje jednogólové vedenie a získavajú tak veľmi cenné 3 body.

60:00

59:55
    Weissmann pri puku v útočnom pásme a zdá sa že je rozhodnuté.

59:37
    Hrubý teraz spravil zakázané uvoľnenie a šance hostí na vyrovnanie tak mierne klesli.

58:52
    Kožuch späť v bráne lebo sa vhadzuje v strednom pásme.

58:52
    Oddychový čas domácich.

58:52
    Puk opustil ľadovú plochu v strednom pásme.

58:10
    Hostia v šestici a bez brankára.

58:10
    Oddychový čas hostí.

57:50
    Hostia zavreli domácich v pásme a od modrej čiary pálil Hrubý a teraz je pri puku Moldován.

56:30
    Uhnák sa krásne pohral s protihráčom za bránou súpera, dostal sa až pred bránu a z otočky vystrelil, ale Kožuchovu bránu netrafil.

55:40
    Hostia teraz chybujú pri rozohrávke a pri puku sú domáci.

54:45
    Domáci sa teraz usadili v útočnom pásme.

53:50
    Sucharda už je späť na ľade a hostia nevyužili presilovú hru.

53:10
    Domáci vyhadzujú puk von zo svojho pásma.

52:38
    Domáci sa zatiaľ dobre bránia presilovej hre súpera.

51:50
    Sucharda (NZM) dostáva dvojminútový trest za hru zo zdvihnutou hokejkou.

50:04
    Tým HC Csíkszereda dal gól!
    Hostia sú späť v zápase 3:2. O druhý gól hostí sa postaral MAREK CURILLA a to po peknom prieniku Nováka, ktorého pokus Chovan ešte vyrazil, ale na Curillovu dorážku už nemal nárok. Asistencia: Václav Novák, Bors Huba-Ferenc.