Lierse – Anderlecht 2:0 (2.pol) | Standard – Cercle Bruggy 4:0 (kon.) | Club Bruggy – Mons 2:1 (kon.)
Gent – Leuven 2:0 (kon.) | Charleroi – Oostende 0:1 (kon.) | Mechelen – Genk 0:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Kortrijk 1:1 (kon.)
KAA Gent
2:0 (0:0)
Oud-Heverlee Leuven
Sobota 01.02.2014, 20:00 • Jules Ottenstadion, Gent (12 919) • Belgická Jupiler Pro League

89
    I hosté se odhodlali využít i třetího střídání. Bjorn Ruytinx přepouští místo Jovanu Kostovskimu.

85
    Mužstvo Gentu využívá i poslední možnost ke střídání. Ze hřiště je stažen Brecht Dejaegere, na poslední minuty si půjde zahrát David Hubert.

81
    Ve stejné minutě končí utkání pro Nicklase Pedersena, střelce zatím rozhodující branky. Jeho místo přebírá Christophe Lepoint.

76
    K prvnímu střídání se odhodlal také domácí kouč. Hřiště opouští švýcarský záložník Danijel Miličević, který nahrával na první branku svého celku. Naopak na hrací plochu se podívá Sébastien Locigno.

71
    Podruhé v utkání je tu změna tváří na hostující straně. Mohammed Messoudi přenechává místo na hřišti Ovidymu Karuruovi.

62
    Hosté se postarali také o první střídaní zápasu. Alessandro Cerigioni nahrazuje na hrací ploše Davida Wijnse.