Třinec – Orlová 7:1 (kon.) | Zlín – Opava 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 1:1 (kon.)
Žilina – L. Mikuláš 3:0 (kon.) | Podbrezová – Trnava 1:1 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
Karviná – ROW Rybnik 2:0 (kon.) | Pardubice – HFK Olomouc 4:0 (kon.) | Brno – Sparta B 1:0 (kon.)
Senica – Michalovce 1:1 (kon.) | Žilina – Bardejov 2:0 (kon.) | Brno – Trenčín 2:0 (kon.)
Dynamo Drážďany – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Dunajská Streda – Vráble 2:0 (kon.) | Zagłębie – Teplice 1:2 (kon.)
Bochum – Most 2:2 (kon.) | Admira – Nitra 0:0 (zruš.) | MTK Budapešť – Zlaté Moravce 4:1 (kon.)
VfL Bochum
2:2 (1:0)
FK Baník Most 1909
Sobota 01.02.2014, 14:00Přípravný zápas

Přeji hezký zbytek sobotního dne. (15:53:15)

A je dobojováno. V zajímavé přípravném utkání remizovala Bochum s Mostem 2:2. Domácí celek byl aktivnější, ale Most dokázal dvakrát srovnat a z Německa si odváží cennou remízu.

90
    Most právě vstřelil branku!
    Tak Mostu se to nakonec povedlo a z poslední akce dokázal vyrovnat. Český celek tedy v Německu vybojuje hodně cennou remízu.

78
    Bochum právě vstřelil branku!
    Domácí celek byl v posledních minutách o poznání aktivnější a nakonec se dočkal vedoucí branky. Bochum tedy vede 2:1, ale konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.

47
    Do druhého poločasu vstoupil Most naprosto skvěle, protože hned z prvního útoku padla vyrovnávací branka.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:00.

První poločas je za námi. Bochum vstřelila jednu branku a na Mostem tedy vede 1:0. Zápas je ale vyrovnaný a ve druhém poločase ještě bude o co hrát.

43
    Ale ani ze druhého rohového kopu nic nebylo a vypadá to, že v prvním dějství se už nic vážného nestane.

42
    Rohový kop pro Bochum.

40
    Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek. Bochum stále vede nejtěsnějším možným rozdílem, ale hráči Mostu vyrovnali hru a stále častěji se tlačí před branku německého celku.

30
    Nyní jsou aktivnější hráči Mostu, kteří se snaží tlačit před branku domácích, ale zatím nic nevymysleli.