Třinec – Orlová 7:1 (kon.) | Zlín – Opava 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 1:1 (kon.)
Žilina – L. Mikuláš 3:0 (kon.) | Podbrezová – Trnava 1:1 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
Karviná – ROW Rybnik 2:0 (kon.) | Pardubice – HFK Olomouc 4:0 (kon.) | Brno – Sparta B 1:0 (kon.)
Senica – Michalovce 1:1 (kon.) | Žilina – Bardejov 2:0 (kon.) | Brno – Trenčín 2:0 (kon.)
Dynamo Drážďany – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Dunajská Streda – Vráble 2:0 (kon.) | Zagłębie – Teplice 1:2 (kon.)
Bochum – Most 2:2 (kon.) | Admira – Nitra 0:0 (zruš.) | MTK Budapešť – Zlaté Moravce 4:1 (kon.)
VfL Bochum
2:2 (1:0)
FK Baník Most 1909
Sobota 01.02.2014, 14:00Přípravný zápas

90
    Most právě vstřelil branku!
    Tak Mostu se to nakonec povedlo a z poslední akce dokázal vyrovnat. Český celek tedy v Německu vybojuje hodně cennou remízu.

78
    Bochum právě vstřelil branku!
    Domácí celek byl v posledních minutách o poznání aktivnější a nakonec se dočkal vedoucí branky. Bochum tedy vede 2:1, ale konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.

47
    Do druhého poločasu vstoupil Most naprosto skvěle, protože hned z prvního útoku padla vyrovnávací branka.

11
    Nyní to už domácímu celku vyšlo a po rychlé akci jde do vedení. První branku tohoto zápasu vstřelil PIOTR CWIELONG.