West Brom – Liverpool 1:1 (kon.) | Arsenal – Crystal Palace 2:0 (kon.)
West Bromwich Albion
1:1 (0:1)
Liverpool FC
Neděle 02.02.2014, 14:30 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (16:24:06)

Dnešní utkání končí naprosto spravedlivou remízou 1:1, když ani jeden z týmů nebyl lepším. Do vedení se dostal v prvním poločase Liverpool, za něhož se dokázal prosadit Sturridge. West Bromu se povedlo skórovat až v poločase druhém, kdy v 67. minutě vyrovnal na konečných 1:1 Anichebe. Oba celky si s dnešního utkání odnáší jeden bod.

90+4
    West Brom drží míč na středu hřiště a přibližuje se k zisku velmi cenného bodu.

90+4
    Začala poslední minuta nastaveného času.

90+3
    Hosté se rychle ženou na útočnou polovinu.

90+3
    Pro centr Dorranse si do vzduchu došel Mignolet.

90+2
    Anichebe byl na útočné polovině faulovaný Škrtelem. Domácí budou zahrávat volný kop.