Most – Motor ČB 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.) | Jihlava – Třebíč 0:3 (kon.)
Havířov – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 1:4 (kon.) | Beroun – Šumperk 5:3 (kon.)
Litoměřice – Kadaň 4:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 05.02.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

59:27
    Další vyloučení v poslední minutě zápasu. Po strkanici před brankou dostává dvě minuty Marek Prokš (JIH). Dvě minuty, napadení.

59:17
    Tomáš Kaut (TRE) dostává dvouminutový trest za vysokou hůl.

55:07
    Další výměna názorů, tentokrát na obranné modré Třebíče. Rozhodčí, vědomi si předchozích situací, dvojičku rychle rozdělili a vylučovat se nebude. Jaroslav Moučka (TRE) dostává za předchozí faul nedovolené bránění.

54:54
    Ve stejném čase dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování David Rittich (JIH).

53:07
    Vyloučení na straně Dukly. Zdeněk Čáp (JIH) dostává 5 minut + do konce utkání za faul kolenem na útočné modré svého týmu.

48:45
    Až nyní se jeden z hráčů Dukly doktnul puku. Na trestnou lavici domácích odjíždí Filip Seman (JIH). Menší trest, vysoká hůl.

46:49
    Pojďme na tresty:
    Martin Dočekal (TRE) 2+2 minuty hrubost.
    Marek Laš (TRE) 5 minu+do konce utkání – hrubost.
    Martin Kuřítko (JIH) 2+2 minuty hrubost.
    Ondřej Malec (JIH) 5 minut+do konce utkání – hrubost

46:49
    Radek Hubáček (JIH) dostává 5+ do konce utkání za napadení. Václav Čejka (TRE) vyfasoval 2+2 minuty za hrubost a desetiminutový osobní trest.

31:40
    Spolu s nimi se do útoku pustil také Radek Hubáček, kterého u mantinelu nedovoleně zastavuje Tomáš Fořt (TRE). Dvě minuty za držení protihráče. Na vyloučení: 2-2.

25:04
    První přesilová hra Dukly. Rostislav Malena (TRE) dostává dvě minuty za sekání. Na vyloučení: 1-2.

12:02
    43 vteřinová přesilovka pět na tři pro Třebíč. Za hákování dostává dvě minuty Marek Prokš (JIH). Na vyloučení: 2-0.

10:45
    První přesilovou hru zápasu si zahrají hosté. Patrik Přidal (JIH) dostává dvouminutový trest za podražení. Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 11. Dolníček (Dočekal), 40. Laš (Moučka, Bilčík), 55. Dietz (Dočekal, Valenta)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Čáp, Štebih, Mocek, Jaroš, Tobola, Dobrovolný, Kolda – Seman, Hubáček, Prokš – Vysloužil, Zeman, Štěpánek – Malec, Střecha, Kuřítko – Mikeš, Přidal. Trenér: Petr Vlk.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Novotný (Zelenka) – Bilčík, Čejka, Peroutka, Dietz, Valenta, Malena – Kaut, Fořt, Nahodil – Laš, Dolníček, Dočekal – Křivohlávek, Raška, Kadela – Moučka, Dočekal, Přibyl – Juráň. Trenér: Kamil Pokorný.

Rozhodčí: Schmejkal, Smitka – Klein, Reich