Turín – Bologna 1:2 (kon.) | Sampdoria – Cagliari 1:0 (kon.) | Parma – Catania 0:0 (kon.)
Livorno – Janov 0:1 (kon.) | Hellas Verona – Juventus 2:2 (kon.) | Lazio – AS Řím 0:0 (kon.)
Inter – Sassuolo 1:0 (kon.)
Hellas Verona
2:2 (0:2)
Juventus FC
Neděle 09.02.2014, 15:00 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A

Pro dnešek je to ode mě vše. S konstatováním, že Verona obrala o body vedoucí Juventus, s nímž remizovala po skvělém druhém poločase 2:2, se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou. (16:54:09)

Carlos Tevez poslal během prvního poločasu Juventus do dvoubrankového zápasu a zápasu jasně dominoval, jenže Verona po přestávce předvedla excelentní výkon a zásluhou Luca Toniho a střídajícího Juanita, který se prosadil ve čtvrté minutě nastavení, dokázala vyrovnat. Konečné skóre. Verona 2 Juventus 2.

90+5
    Absolutně neuvěřitelný závěr, po kterém domácí publikum vybuchlo radostí.

90+4
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    TALEB JUANITOOOO!!! Verona rychle rozehrála standardní situaci, Romulo přesně nacentroval a střídající Juanito vyrovnal na 2:2!

90+3
    Rafael odkopl míč do bezpečí.

90+2
    Vidal v šancii! Vidal se dostal po zpětné přihrávce Teveze ke střele z úhlu, jeho prudký pokus ale zamířil těsně nad břevno.

90+1
    Vidal mohl přidat třetí gól, jenže míč před ním po centru Osvalda odvrátil Marques.

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu bylo nastaveno 5 minut.

90
    Bonucci si málem vstřelil vlastní gól a Lichtsteiner poté zahrál uvnitř šestnáctky rukou, penalta se ale nepískala!

90
    Žlutou kartu dostává Emil Hallfreðsson (Hellas Verona FC).

90
    Pogba se ocitl v ofsajdu a Verona mohla rozehrávat.

89
    Útok Juventusu zastavil ve středu hřiště faul.

88
    Toni se pokusil vyrovnat, jeho střela ale zamířila mimo.

87
    Pogba vyhrál hlavičkový souboj a poté si pomohl přihrávkou na Buffona.

86
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Fabrizio Cacciatore, přichází Taleb Juanito.

85
    ROHOVÉ KOPY: Verona 3 Juventus 9

85
    Z rohového kopu Juve ale opět žádné nebezpečí nevzniklo.

84
    Pirlo rozehrál volný přímý kop a jeho střela byla sražena na rohový kop.

Tomáš Reiner

Branky: 52. Toni (Rômulo), 90+4. Gomes (Rômulo) – 4. Tévez, 21. Tévez (Pogba)

Karty:   82. Marques (VRN), 90. Hallfreðsson (VRN)

Hellas Verona: Rafael – Cacciatore (86. Juanito), Marques, Moras, Albertazzi – Rômulo, Donadel (69. Cirigliano), Hallfreðsson – Iturbe, Toni, Janković (62. Martinho).
    Náhradníci: Borra – González, Agostini, Laner, Donati, Martinho, Cirigliano, Sala, Marquinho, Cacia, Juanito.

Juventus FC: Buffon – Chiellini (75. Ogbonna), Bonucci, Cáceres – Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba (80. Peluso), Asamoah – Tévez, Llorente (66. Osvaldo).
    Náhradníci: Storari, Rubinho – Ogbonna, Peluso, Pepe, Marchisio, Padoin, Isla, Vučinić, Giovinco, Osvaldo.

Rozhodčí: Daniele Doveri. Asistenti: G. Stallone, G. De Pinto. Čtvrtý rozhodčí: F. Galloni