Twente – Arnhem 2:0 (kon.) | Waalwijk – Nijmegen 1:3 (kon.) | Kerkrade – Den Haag 0:1 (kon.)
Alkmaar – Utrecht 1:1 (kon.)
FC Twente
2:0 (0:0)
SBV Vitesse Arnhem
Sobota 15.02.2014, 18:45 • De Grolsch Veste (Enschede) • Nizozemská Eredivisie

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (20:41:34)

Twente doma poráží Vitesse Arnhem 2:0, za domácí tým se trefil Castaignos a Tadič. Arnhem byl dnes horším týmem, vypracoval si méně gólových šancí a zaslouženě prohrává. V 60. minutě byl navíc vyloučen po ošklivém skluzu Van Aanholt, o to těžší to měli hosté v závěru zápasu.

89
    Zápas se blíží ke svému konci, domácí drží vedení 2:0. Pokud by dnes Twente nezískalo 3 body, byl by to velký šok.

87
    Centr Kashii z levé strany je příliš dlouhý, obrana Twente zvládla situaci ve vápně bez problémů.

86
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Djordjevič, přichází Castaignos.

84
    Od branky rozehrává Velthuizen, hosté už ale nepůsobí tolik odhodlaným dojmem.

80
    Do konce zbývá 10 minut, domácí hrají proti oslabenému soupeř, k výhře jsou blízko.

78
    Twente právě vstřelilo branku!
    Twente dělá výrazný krok k vítězství, skóre poskočilo na 2:0. Velmi podobná situace jako u prvního gólu – DUŠAN TADIČ se dostal za obranu soupeře a krásným lobem překonal Velthuizena.

78
    Centr z rohu byl ale přetažený, Arnhem se tak v pohodě ubránil.

77
    Rohový kop bude zahrávat domácí Twente...

75
    Promes ztratil balon na pravém křídle, kupředu se tak žene Labyad.

73
    Zápas se chýlí ke svému konci, zbývá zhruba 20 minut do konce. Domácí mají stále mírnou převahu, snaží se hlavně moc neriskovat.