Tisková konference SK Slavia Praha | (kon.) | | | Tisková konference 1.FC Slovácko | (kon.) |
Tisková konference FC Vysočina Jihlava | (kon.) | | | Tisková konference FK Dukla Praha | (kon.) |
Muži - 10000 metrů | Vítěz: J. Bergsma (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (rozjížďky) | 1. V. Maltaisová (CAN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (rozjížďky) | 1. C. Cournoyer (CAN) (kon.) |
Štafeta žen - 3000 metrů (finále) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Muži - Snowboard Cross (osmifinále) | (kon.) | | | Muži - Snowboard Cross (čtvrtfinále) | (kon.) |
Muži - Snowboard Cross (semifinále) | (kon.) | | | Muži - Snowboard Cross (finále) | Vítěz: P. Vaultier (FRA) (kon.) |
Ženy - Dvojbob (1. jízda) | 1. E. Meyersová, L. Williamsová (USA) (kon.) | | | Ženy - Dvojbob (2. jízda) | 1. E. Meyersová, L. Williamsová (USA) (kon.) |
Muži - Half pipe (kvalifikace) | 1. J. Dorey (CAN) (kon.) | | | Muži - Half pipe (finále) | Vítěz: D. Wise (USA) (kon.) |
Ranní program | (kon.) |
konec
Muži - 10000 metrů
Vítěz: J. Bergsma (NED)
Roman Zajíček
1. J. Bergsma (NED) 12:44,45 – OLYMPIJSKÝ REKORD
2. S. Kramer (NED) +4,57
3. B. De Jong (NED) +22,74
4. S. H. Lee (KOR) +27,23
5. B. Swings P. Beckert (GER) +29,54
6. P. Beckert (GER) +29,81
7. S. Dobbin (NZL) +31,97
8. M. Geisreiter (GER) +35,81
9. J. Serjajev (RUS) +44,16
10. E. Lehman (USA) +44,22
11. P. Meek (USA) +44,27
12. D. Babenko (KAZ) +48,73
13. A. Baugmaertner (POL) +59,94
14. S. Druszkiewicz (POL+1:00,86 (16:40:30)
První je Bergsma, druhý Jong – oba Nizozemsko a třetí Belgičan Swings.
1. B. De Jong (NED) 13:07,19
2. P. Beckert (GER) +7,07
3. S. Dobbin (NZL) +9,23
4. M. Geisreiter (GER) +13,07
5. J. Servajev (RUS) +21,42
6. E. Lehman (USA) +21,48
7. P. Meek (USA) +21,53
8. D. Babenko (KAZ) +25,99
9. A. Baugmaertner (POL) +37,20
10. S. Druszkiewicz (POL+38,12
1. S. Dobbin (NZL) 13:16,42
2. M. Geisreiter (GER) +3,84
3. J. Serjajev (RUS) +12,19
4. E. Lehman (USA) +12,25
5. P. Meek (USA) +12,30
6. S. Druszkiewicz (POL+28,89
1. dvojice: Sebastian Druszkiewicz (POL) – Patrick Meek (USA)
2. dvojice: Moritz Geisreiter (GER) – Shane Dobbin (NZL)
3. dvojice: Jevgenij Servajev (RUS) – Emery Lehman (USA)
4. dvojice: Dmitrij Babenko (KAZ) – Patrick Beckert (GER)
5. dvojice: Bob De Jong (NED) – Alexej Baumgaertner (GER)
6. dvojice: Bart Swings (BEL) – Jorrit Bergsma (NED)
7. dvojice: Seung Hoon Lee (KOR) – Sven Kramer (NED)