Tisková konference SK Slavia Praha | (kon.) | | | Tisková konference 1.FC Slovácko | (kon.) |
Tisková konference FC Vysočina Jihlava | (kon.) | | | Tisková konference FK Dukla Praha | (kon.) |
Muži - 10000 metrů | Vítěz: J. Bergsma (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (rozjížďky) | 1. V. Maltaisová (CAN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (rozjížďky) | 1. C. Cournoyer (CAN) (kon.) |
Štafeta žen - 3000 metrů (finále) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Muži - Snowboard Cross (osmifinále) | (kon.) | | | Muži - Snowboard Cross (čtvrtfinále) | (kon.) |
Muži - Snowboard Cross (semifinále) | (kon.) | | | Muži - Snowboard Cross (finále) | Vítěz: P. Vaultier (FRA) (kon.) |
Ženy - Dvojbob (1. jízda) | 1. E. Meyersová, L. Williamsová (USA) (kon.) | | | Ženy - Dvojbob (2. jízda) | 1. E. Meyersová, L. Williamsová (USA) (kon.) |
Muži - Half pipe (kvalifikace) | 1. J. Dorey (CAN) (kon.) | | | Muži - Half pipe (finále) | Vítěz: D. Wise (USA) (kon.) |
Ranní program | (kon.) |
konec
Ženy - Dvojbob (1. jízda)
1. E. Meyersová, L. Williamsová (USA)
1. Kaillie Humphriesová, Heather Moyseová (CAN 1)
2. Elana Meyersová, Lauryn Williamsová (USA 1)
3. Jamie Greubelová, Aja Evansová (USA 2)
4. Sandra Kiriasisová, Franziska Fritzová (GER 1)
5. Cathleen Martiniová, Christin Senkelová (GER 2)
6. Anja Schneiderheinzeová, Stephanie Schneiderová (GER 3)
7. Jazmine Fenlatorová, Lolo Jonesová (USA 3)
8. Fabienne Meyerová, Tanja Mayerová (SUI)
9. Esme Kamphuisová, Judith Visová (NED)
10. Elfje Willemsenová, Hanna Emilie Marienová (BEL)
11. Olga Stulnevová, Ljudmila Udobkinová (RUS 1)
12. Paula Walkerová, Rebekah Wilsonová (GBR)
13. Jennifer Ciochettiová, Chelsea Valoisová (CAN 2)
14. Astrid Radejnovicová, Jana Pittmanová (AUS)
15. Christina Hengsterová, Viola Kleiserová (AUT)
16. Maria Constantinová, Andrea Grecuová (ROU)
17. Naděžda Sergejevová, Naděžda Paljejevová (RUS 2)
18. Sunok Kim, Mihwa Shin (KOR)
19. Fabiana Santosová, Sally Mayara da Silvová (BRA)
1. USA-1 57,26
2. Kanada-1 +0,13
3. USA-2 +0,19
4. Belgie-1 +0,66
5. Nizozemsko-1 +0,68
6. Německo-1 +0,69
7. Německo-2 +0,73
8. Rusko-1 +0,77
9. Německo-3 +0,91
10. Švýcarsko1 +0,92
11. USA-3 +1,01
12. Velká Británie-1 +1,10
13. Kanada-2 +1,17
14. Rakousko-1 +1,33
15. Austrálie-1 +1,36
16. Rusko-2 +1,54
17. Rumunsko-1 +1,78
18. Brazílie-1 +2,31
19. Korea-1 +2,83