Vsetín – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Olomouc – Písek 5:6 (kon.) | Hr. Králové – HC Litvínov 2:1 (kon.)
Sparta – Jihlava 3:2 (po pr.) | Liberec – Vítkovice 2:0 (kon.) | Havířov – Letňany 3:4 (po pr.)
Poruba 2011 – K. Vary 1:4 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 7:3 (kon.)
Slavia – Třinec 6:1 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 7:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
HC Litvínov
Sobota 22.02.2014, 12:00Extraliga staršího dorostu

56:37
    Hradec má velkou šanci rozhodnout! Michal Jonák (LIT) je potrestán za podražení a domácí jdou na přesilovku.

51:23
    Naopak si sami zahrají početní výhodu, dvířka na trestných lavicích se opravu netrhnou. Vlastimil Šeda (HKR) zatáhl za záchrannou brzdu v přečíslení soupeře a jde pykat za nedovolené bránění.

48:59
    Bude se ale hrát ve čtyřech na obou stranách, David Dunko (LIT) je vyloučen za pád pod nohy. K tomu odchází na trestnou i kohouti Emil Veselý a Jan Bárdoš, oba za hrubost.

47:52
    Hronek došel za asistence lékařů na střídačku. Patrik Miškář (HKR) – 2 minuty za nedovolené bránění.

38:20
    Na světě je další trest a Litvínov bude mít minutu a 13 sekund dvojnásobné přesilové hry! Tomáš Zahradník (HKR) je vyloučen za napadení. Co přijde teď?

37:33
    Jenže domácí si "užijí" ještě dvě těžké minuty. Filip Hronek (HKR) byl pod tlakem a skákavý kotouč poslal z vlastního pásma mezi diváky. Menší trest za zdržování hry.

31:50
    Rozhodčí zřejmě kvůli následku změnili trest. Štěpán Havránek (HKR) je vyloučen na 5 minut a do konce utkání.

30:00
    Hosté jdou na 18 sekund do tří! Filip Helt (LIT) – 2 minuty za hákování.

28:18
    Festival vyloučených pokračuje. Bodyček Michala Jonáka (LIT) byl sice hezký, což o to, ale přišel už o krátký moment za hrou. Menší trest za nedovolené bránění.

27:19
    Hradečtí chybovali, museli čelit přečíslení hostů a ještě navíc jdou také do čtyř. Marek Malinský (HKR) – 2 minuty za vražení na hrazení.

26:24
    Filip Moravec (LIT) si všímal v rohu svého pásma Tomáše Hofmana víc, než bylo zdrávo, a rozhodčí to nenechali za povšimnutí. Menší trest za držení, přesilovka pro Hradec.

21:05
    Dlouho však hostům přesilovka nevydržela. Po podražení Jakuba Březáka (LIT) se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

20:52
    Zkraje prostřední části je tady druhý trest pro domácí stranu. Patrik Miškář (HKR) se ohnal po protihráči a už sedí u časoměřičů za podražení.

17:57
    A Litvínov si také vyzkouší první početní výhodu. Patrik Miškář (HKR) si odpyká dvě minuty za podražení.

13:45
    Druhé vyloučení zápasu, opět na litvínovské straně. David Dunko (LIT) inkasuje menší trest za hákování, dokáží si Hradečtí tentokrát poradit s přesilovkou lépe?

02:35
    Hostující kapitán rozehrál z vlastního pásma hodně nešťastně, a pro Michala Jonáka (LIT) z toho nemůže být nic jiného než menší trest za zdržování hry.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 22. Zahradník (Chalupa), 60. Chalupa (Malinský, Zahradník) – 5. Brzek (Reichel, Drašar)

Královští lvi Hradec Králové: F. Veselý (Černý) – Havránek, Čech, Luštinec, E. Veselý, Hronek, Voříšek – Šeda, Zahradník, Hofman, Malík, Hnik, Gančarčík "C", Chalupa, Malinský, Miškář, Drašnar. Trenér: Jiří Slabý.
    HC Litvínov: Spěšný (Sklíba) – Najman, Jonák "C", Šíp, Sklenička, Moravec, Březák – Bočkaj, Chmelař, Drašar, Bárdoš, Brzek, Reichel, Dunko, Helt. Trenér: Petr Nekvinda.

Rozhodčí: Hribik, Veinfurter – Urubčík, Šmika.