Wolfsberger – Admira 2:3 (kon.) | Ried – Salzburg 1:3 (kon.) | Wiener – Sturm Graz 2:1 (kon.)
Austria – Grödig 2:0 (kon.)
SV Guntamatic Ried
1:3 (1:3)
FC Red Bull Salzburg
Sobota 08.03.2014, 19:00Rakouská Bundesliga

Druhá půle je za námi. V ní jsme byli ochuzeni o góly a i o pohledný fotbal, jenž nám druhých pěta čtyřicet minut rozhodně nepřineslo. Hosté byli od začátku zápasu lepší, domácí tým k ničemu nepustili a pohodlně si tak došli pro vítězství. Hosté tak prodlužují svoji sérii výher na číslo deset a domácí si tak připisují další bodovou ztrátu v řadě. (20:56:21)

90+5
    Hosté ještě budou zahrávat rohový kop.

90+3
    Lazaro poslal k zemi Kragla a uvidí žlutou kartu.

90+3
    V závěru budou ještě hosté zahrávat přímý kop z nějakých 25 metrů.

90+2
    Zápas se už dohrává, ani jeden tým už nijak neriskuje.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Na hřišti se teď objevil chuligán, jenž nahý přeběhl celé hřiště až ke kotli domácích fans, těm zasalutoval, a poté se dal znova na útěk ochrance. Komická situace. Domácí fanoušci ho povzbuzují potleskem.

89
    Sám na brankaře se teď řítil Gartler, jeho střela šajtlí směřovala přímo na Gulacsiho, jenž vyráží na roh.

88
    Domácí se dožadovali pokutového kopu, ale rozhodčí ukazuje hrajte dál.

86
    Tomu se ale hosté bez větších problémů ubránili.

85
    Rodnei uvidí žlutou kartu za hru rukou.

85
    Gartler se odhodlal ke střele z velké dálky, jeho pokus Gulacsi vyráží na roh.

81
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Meilinger, kterého nahradí Kampl.

81
    Hosté se už soustředí především na defenzivu a nikam se zbytečně neženou.

77
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Perstaller, kterého nahradí Sandro.

75
    Hosté to teď sehráli velmi dobře, následný centr na Soriano zastavuje pomezní rozhodčí zdviženým praporkem. Ofsajd.

74
    Domácí hledají skulinku v obraně hostů, ale zatím marně, ta jim nedává žádnou šanci dostat se blíže ke Gulacsiho brance.